Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
 101/134 A kérdező kommentje:

110

Alapból én nem tennék feljelentés,mert bartáom remélem hallotál ilyen oyan jogról hogy rágalazás-becsület sértés-vagy esetleges olyan hogí hamis vád?

2022. aug. 31. 07:06
 102/134 A kérdező kommentje:

Amgy aki bejelentette a válaszokat:

MInd le van mentve,és le volt sreenshot-olva,szval ennyi XD

2022. aug. 31. 08:34
 103/134 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hallottam róla, de esetünkben ez nem áll fenn.

Örülök hogy te magad is schreenshotoltad a saját vallomásod, miszerint állatot kínoztál.


Még egyszer felhívom a figyelmed, hogy hol követtél el bűncselekményt, hátha eljut a tudatodig: az állattartó szükség esetén köteles az állatának időben állatorvosi ellátást biztosítani. Te ezt elmulasztottad.

2022. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 A kérdező kommentje:

103

Na most öcsém,befejezed vagy most megyek és feljelentelek becsület sértésért és rágalmazásért,mivel nem követtem el semmit!

Nem kínoztam meg,és ne zaklas iylenekkel!

2022. aug. 31. 10:08
 105/134 A kérdező kommentje:

105

Elvittem azt orvoshoz,szóval avgy befejezed,vagy tényleg az lesz hogy ha emberkedel feljelentelek!

Mivel evittem a orvoshoz,arról nem tehetem hogy nem érted meg!

2022. aug. 31. 10:13
 106/134 A kérdező kommentje:

Az kell hogy most elmenjek a orvoshoz,és elkérjem a íratokat?

Hidd el,ha mostan elmegyek,és elkérem a papírokat,és screenholtak,és feljelentesz,akkor tudom ajánlani hogy nagyon megszívod,mivel ellenben nincsen semmi bizonyítékod hogy én elhagyaloltam!

2022. aug. 31. 10:23
 107/134 anonim ***** válasza:
65%

104, menj! Kifejezetten utasítalak rá hogy menj a rendőrségre. De ne úgy mint ahogy az állatorvoshoz mentél, gyökér...


Utoljára mondom, mivel nem vitted HUSZADIKÁN orvoshoz, annak ellenére hogy ott volt tőled egy köpésre nyitva, bűncselekményt követtél el. Egyébként te fogyatékos vagy hogy nem érted meg?

2022. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/134 anonim ***** válasza:
44%
Mellesleg ha elvitted volna akkor most nem kéne elmenni az orvoshoz az iratokért, mert nálad lennének. Az orvosoknak kötelessége a gazdinak adni egy példányt. Még ennyit sem tudsz. Ebből látszik hogy nemhogy most a napokban, de soha életükben nem látta orvos a malacaidat.
2022. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 anonim ***** válasza:
65%
kérdező fejezd már be nagyon gáz vagy :/
2022. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 A kérdező kommentje:

107

Aug 20 ünnep nap,az nem tudtad?

Tudod,államalapítás,meg minden..

És amúgy addig nyitogatod a bciskát,ameddig nem lesz nagyobb botrány?

108

Nem adott semmi papírt amúgy az se zavaron :DD

109

Vagy te,mert te ott voltál a orvosnál???

Most már túl lépitek a határ,hogy inkább nem is írom le,mert mentemk bírósághoz mert egy undórírtóak vagytok...

2022. aug. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!