Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
 121/134 anonim ***** válasza:
44%

Te magad is bevallod hogy megszegted az állatvédelmi törvényt, mert nem huszadikán vitted, hanem huszonkettedikén.

Milyen érdekes, két nap alatt bankot raboltál, vagy hogyhogy huszadikán nem volt rá pénzed, két nap múlva meg hirtelen lett?

Egyszerűen lustaságból nem vitted azonnal, inkább nézted ahogy haldoklik.

Abban meg továbbra is biztos vagyok hogy később sem vitted. Összevissza hazudozol.

2022. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/134 A kérdező kommentje:

120

Tudod mit?

Te inkább olyan ember vagy aki nem képes felfogni hogy másik mondjuk aggódik,és flegmán írsz neki!

Kár hogy ilyen nyengén fogod föl a egészet hogy talán mondjuk nem kritizálni,nem minden féle szar fogyatékos,húgyos trógernek küldöd el a másikat!

Másik meg az hogy te magyarázol minden,és ember még szépen szóélt hogy ne írjál rosszat mert eszül,de azért osztod a észt mert egy albert eisten vagy!

Te se normális b..meg,mi az hogy anyám kiszart?

Talán így beszélnek veled,de más nem tűri!

Nem azt mondtam hogy adjatomk pénz,mert apám nagy nehezen kaptam egy 20-as,de te egy rossz ember vagy!

Tudod miért?

Talán mert más rossz pasztban van,és azért is beszólsz,azért is flegmázol meg minden,aztán csodálkozol hogy kiakadnak?

Mi vagy te,szent szűz mária?

Tyú,ilyen emebrektől megy el a életkedvem hogy csak magukat léptetik elő,most meg magadról van szó?

Ne szólj be!

2022. aug. 31. 13:37
 123/134 A kérdező kommentje:

Tényleg,te aztán nagyon érdekes mód először talán higgadtan értem meg hogy normálisan beszélsz velem,meg hogy ne írj csúnyát mert most érzékeny vagyok,aztán megint elolvastam a üzentedet!

Már bocs,neked mibe fáj hogy felhívd a orvos?

Hmm?

Itten szidod a másikat?

Itten az mondod hogy hazug vagyok?

Kár hogy ember próbálja neked tudtodra jutattni hogy nem jó ahogy beszélsz,és itten mindennek beállítol?

Fogyatékos,szaralak,fos gazda,állatkinzó,hazug stb,de egyátalán hol élsz?

Vagyis jogi alapon úgy ítélsz el valakit mintha bizonyára direkt csinálta volna?

Te se beszéltél rólam elég szépen(pl:szadista,állatkinzóstb),és te csodálkozzol hogy putri módon beszélek veled,nem segítesz,de okoskodol..

2022. aug. 31. 13:44
 124/134 A kérdező kommentje:

Tényleg,te aztán nagyon érdekes mód először talán higgadtan írtam meg hogy normálisan beszélsz velem,meg hogy ne írj csúnyát mert most érzékeny vagyok,aztán megint elolvastam a üzentedet!*

Nem rosszból,de gógondolkodsz mielőtt leütöd a entert!

Mert lehet regényeket meg atya isten írni,de te is nyugodj le,és 2 óra múlva írj,szedjél be egy gyógynövényest!

2022. aug. 31. 13:46
 125/134 A kérdező kommentje:
Nem rosszból,de gondolkodsz mielőtt leütöd a entert!*
2022. aug. 31. 13:47
 126/134 A kérdező kommentje:

Amúgy legyen benned tartás hogy bocsánatott kértem akkor is,elmondtam hogy ideges vagyok,de amúgy nyugodjál le,ne csinálj hülyeséget és ennyi..

Bocsánat ha putris módon viselkedtem,de neked is kicsit megkellene érteni hogy pánikban levő ember nem reagálja lejó a dolgokat,mert neked jó jönne ha mostan így beszélnének veled?

akkor tényleg hagyjuk egymást békén,oké,paraszt voltam,mert ideges voltam,de azért te se szóljál be mert ideges ember nagyon ingerlékeny!

Mert szerintem mindeki visel egy keresztet a hátán,de azért te is érezzed hogy másiknak is van baja!

2022. aug. 31. 13:55
 127/134 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt most mindkét oldalról felesleges dolgon vergődtök, a kérdező ellátta a malacát, csak sz@rul és késlekedve, de nem ez a gond, mert javult az állapota. A nagy hibát ott követte el a kérdező, hogy a nem teljesen gyógyult malacot összerakta egy másikkal. Alap, hogy ilyen esetben legalább 6 hétig külön legyen, az orvosnak kellett volna mondani.
2022. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/134 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy nekem mibe fáj hogy felhívjam az orvost? Az én dolgom egy vadidegen helyett cselekedni? Neked mibe fáj hogy a saját állatodhoz orvost hívj?

És persze, én vagyok a rossz ember amiért én nem hagynám szenvedni az állataimat és amiért nem tűröm az állatkínzást. Te vagy a jó ember mert miattad tíz napig pokoli kínokat élt át egy ártatlan állat, majd meghalt. Szerintem téged ki is kéne tüntetni ezért, te jó ember. Persze, az a szar aki gusztustalannak tartja az állatkínzást. Te nem vagy normális.


127, biztos vagyok benne hogy az orvos mondta is volna, ha egyáltalán elviszi orvoshoz.

Olyan nincs hogy az orvos egy ilyen alap dolgot nem mond, meg papírt sem ad mikor kötelező adnia, meg egyébként is összevissza beszél hogy mikor voltak pontosan orvosnál. Azt sem tudja már hogy mit hazudozzon össze.

2022. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 A kérdező kommentje:

128

Amúgy mi jogon nevezel hazugnak,meg hogyy olyat állitasz hogy nem vittem el orvoshoz?

Ott voltál?

Van bizonyítétod?

Akkor beszéljél ha van bizonyítétod!

Elvittem és kész,csak nem érted meg..

2022. szept. 3. 13:17
 130/134 anonim ***** válasza:
61%
Mi az a bizonyítétod??? Nem értem. Bizonyítékod???
2022. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!