Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állások léteznek,...

Milyen állások léteznek, ilyen helyeken dolgoznék: állatmentés, vagy nagymadarakkal kapcsolatos, lovak körüli munkák?

Figyelt kérdés
Egyikhez sincs tanult szakmám, 40 éves nő vagyok. Tudnátok mondani olyan helyet vagy munkahelyet ahol dolgozhatnék? Szerintem még nem vagyok idős ezekhez, vékony sportos fiatalos nő vagyok.
2022. szept. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A külső ilyen helyen nem számít.


A legtöbb hely kb önkéntes alapon megy és adományokból tartja fent magát.

2022. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatod van ezekkel az állatokkal? Hozzánk jelentkezett lovásznak egy nő, de lovat max képről látott, mert kötőféket se tudott felrakni. Itt meg 600 kilós állatokkal kell dolgozni, vezetni... Stb.
2022. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatmentés témában tudok nyilatkozni. Állást ilyet nem fogsz találni, önkénteskedni tudsz. Fizetést szinte sehol nem tudnak ezért adni, mert az állatok kiadásait is alig tudják fedezni... 😓 Én is önkéntes vagyok, 5 éve. Ez egy hobbi. Munka mellett csinálom, mert jól esik látni, mennyi állat épül fel, és kerül szerető családhoz az önkéntes munka által. 🥰
2022. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudok lovagolni, de a többivel nincs tapasztalatom. Rengeteg állást töltenek be hogy még nem csinált olyat, akár irodai akár fizikai munka. Minden megtanulható. Egy frissen végzett tanuló sem dolgozott még, én is megtanulnék bármit. Munka mellett viszont nem tudom csinálni, van családom, életem.
2022. szept. 16. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van családom és életem az önkénteskedés mellett. Ráadásul majdnem 2 évig 12 órás műszakban dolgoztam. Elhatározás kérdése. 😄
2022. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem lehettél a családoddal addig sem. Én viszont nem kívánok reggeltől estig dolgozni, voltam már eleget 3 műszakos. Na de nem ez a kérdés, hanem hol tudnék velük dolgozni.
2022. szept. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!