Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy állat élete nem ér annyit,...

Egy állat élete nem ér annyit, mint egy ember élet?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom, hogy az emberek adakoznak a hajlktalanoknak, meg az éhező embereknek, a gyerekeknek, meg a betegeknek is.

Ez mind jónak, és szépnek tartom.

De, az állatokról már mindenki megfeledkezik, annyi kutya van, aki éhezik, meg rossz a sorsa, de az emberek inkább adnak pár száz ft-t egy csövesnek, aki lehet egyből megy elinni, mint, hogy egy menhelynek vennének egy kis tápot, vagy akármit.

Szóval nem értem, egy állat nem érdemel meg annyi segítséget, mint egy ember, aki aztán nem biztos, hogy kenyért vesz majd belőle...

És akkor felháborodnak páran, hogy én inkább egy kutyára adnék pénzt, mint egy csövesnek...


2011. márc. 17. 19:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:24


És te mit szólnál, ha valaki egy süllyedő hajóról a kiscicusát megmentené meg te helyetted? csak képzeld el a szituációt.

2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%

19:15

jól mondod :)


a petások meg bekaphatják!!!!!

én szeretem a kutyámat de a választanom kéne akk inkább az pusztuljon el mint 1 ember ( 1-2 embernél lehet h meggondolnám de nem sűrűn)

2011. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
38%
19:26 Valószínű nem örülnék neki. De ha mindenki olyan rendes és emberi mint te vagy, akkor úgysem kell emiatt aggódnom, nem? Ettől függetlenül én akkor is a macskámat menteném.
2011. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
36%

"19:26 Valószínű nem örülnék neki. De ha mindenki olyan rendes és emberi mint te vagy, akkor úgysem kell emiatt aggódnom, nem? Ettől függetlenül én akkor is a macskámat menteném."


Bizony, vannak olyan düddő emberek akik az állatukat választanának egy idegen ember helyett, tehát tarthatsz ettől. Remélem nem veled fogok hajóútra menni.

2011. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
63%
Én is előbb menteném a macskámat. Hát mit érdekeljenek az idegen emberek? Értem talán tesznek valamit? Nem. Akkor miről beszélünk? Igen, ugyanannyit ér! 1 ember = 1 állat. Aztán pontozzatok le, kit érdekel?
2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
40%

"Én is előbb menteném a macskámat. Hát mit érdekeljenek az idegen emberek? "


hogy ti milyen antiszociális parasztok vagytok, ezért utálják a petásokat.


"Értem talán tesznek valamit?"


mert a macskád tett érted is valaha valami?

2011. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
43%

Nem hinném,hogy a sok korcs kutyát kéne támogatni,amikor sok százezer gyerek éhezik Magyarországon.

Nem hinném,hogy a még jobban korcs kutyákat kéne támogatni,akiknek sose lesz gazdájuk,mert annyira korcsok,akkor,amikor alig van rendesen felszerelt mentő Magyarországon.

De erre csak akkor jönnél rá,amit nem kívánok,ha a szeretted haldoklásánál széttárják a mentősök a kezüket,hogy csak egy defibrillátor kellett volna.

De megették a korcs kutyák.

2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
71%

Igazat is adok, meg nem is.

1. Inkább az állatok között szeretek lenni, mint emberek között.

2. Csövesnek nem adok pénzt, a kóbor kutyának visszaléptem a pékségbe kajáért.

3. De ezek ellenére még mindig nem egyenlő szinten állnak az állatok és az emberek.

Ha döntenem kéne, hogy egy rokonom vagy a kutyám életét mentem meg, nem haboznék, és a családtagom után kapnék.


1+2+3=bunkó vagyok(?) lehet matekolni

2011. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
23%
19:48 Te fogd már fel hogy nem vagyok petás. Teszek az állatkínzásra és társaira, egyszerűen az a lényeg, kihez állok érzelmileg közelebb, nyilván azt mentem. De vegyük ki a macskámat a képből, ha két ember haldokolna, akkor inkább magamat menteném, ők nem érdekelnének. Ha két kutya haldokolna, szintén otthagynám őket. Jó, ez már kicsit off, de lényeg hogy hagyjál már a petá-s hülyeségeddel. (Tudom most utóbb nem nekem írtad, de az előbb meg igen...)
2011. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
69%
Tökre igazad van !!! Senki nem törődik az állatokkal. A munkám során rengeteg állattal találkozom( az utcán is) a kutyáknak sokkal nagyobb szükségük van a tápanyagra mint a csöveseknek mivel az ember tud beszélni el tudja kérni másnak az életét de az állatok...
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!