Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert zavar az nemelyeket...

Miert zavar az nemelyeket hogy egyes allatok meghalni szulettek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak egyesek mibol van a szalami, vagy honnan kerul maj a kedvenc cicajuk eledelebe, vagy mi lesz a mar oreg tehenekkel/lovakkal?
2011. ápr. 6. 19:43
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Abbol a szempontbol hogy nem kedvelem hogy beszolnak ha levagok egy nyulat igen jol erzed, de nincs semmi bajom a vegakkal.
2011. ápr. 6. 20:07
 12/37 anonim ***** válasza:
figyelj, annyi hülye ember van a világban, hogy már meg sem lepődtem volna, ha komolyból írod...!
2011. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
akkor az utolsó sort nem tudtad elolvasni vagy nem értetted az összefüggést?
2011. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

őőő általában az ilyen "humorozgatások" mögött, igen is komolyság áll. Csak úgy adják elő az emberek, hogy poénnak tűnjön, mert amúgy mindenki tök hülyének nézné őket.

Ezt nem rád értem, de sokat találkozni ilyennel!

2011. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%

Munka kapcsán voltam vágóhídon, utána 3 évig nem ettem húst.

Azok a halálsikolyok!!!!!!!!!!BRrrrrrrrrrrrrrrr

Most is csak az egészségem megőrzése végett eszem, nagyon-nagyon kevés húst, 90 %-ban csirkét.

2011. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

akkor egy gagyi igénytelen vágóhídon dolgoztál az fix.

Ha le írnám, hogy normális EU-s vágóhidakon, hizlaldákban milyen helységben vannak pl. a sertések leölés előtt és mik vannak nekik bent, kicsit meglepődnétek

2011. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
100%
Ha megveszed ha nem akkor is levágják szóval inkább egyed. :)
2011. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, miken nem tudtok vitázni...:) Vannak állatok amiket már évezredek óta megesznek, ha sajnálod, ha nem, ott van a boltban! Te nem eszed, meg nem veszed meg attol nem fog megmenekülni...ugyan úgy levágják...Húst meg mindenkinek enni kéne, mert nagyon fontos tápanyag!
2011. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az a hibas aki levagja hanem aki megeszi

En vagom is eszem is az allatokat

Szerintem a legszarabb vagohidon is kimeletesebben olik meg mint ahogy a termeszet csinalna

Halalsikoly akkor van ha nem vagjak at az allat torkat( vagyis csak az utoeret vagjak at) mig ha atvagjak az egesz nyakat torokkal eggyut az allat csendben hal meg, viszont fajdalmasabb. Szoval kevesbe faj neki ha sikit.

2011. ápr. 6. 20:31
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj neki kevésbé, ha sikít. Mint írtam jobb helyeken áramot kap leölés előtt. Abban a pillanatban elkábul, és a szúrásból nem érez szinte semmit
2011. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!