Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert zavar az nemelyeket...

Miert zavar az nemelyeket hogy egyes allatok meghalni szulettek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak egyesek mibol van a szalami, vagy honnan kerul maj a kedvenc cicajuk eledelebe, vagy mi lesz a mar oreg tehenekkel/lovakkal?
2011. ápr. 6. 19:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki megeszi az miért hibás szerinted? Emberek többsége eszik húst...nem nyúl vagy, hogy leveleket rágcsáljál örökké! Ekkora baromságot..
2011. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Allattol meg helytol fugg, mert pl a birkakat nem fogjak(legelebbis nem szeretik) arammal elkabitani mert porkolodik. De tenyleg ez a legjobb mod, meg a fejbeloves. Inkabb a fejbeloves.
2011. ápr. 6. 20:36
 23/37 A kérdező kommentje:
Azert hibas mert neki vagtak le. Nem szemely szerint hanem a fogyasztoknak. Szoval ha fogyaszto vagy akkor te is reszese vagy a halalaban.
2011. ápr. 6. 20:38
 24/37 anonim ***** válasza:
54%
Ja és ha te nem eszed, akkor megváltod a világot? Szerinted a disznót miért tartják? meg a tyúkot.. inkább egyél normálisan, ne ilyen baromságokkal foglalkozzál...
2011. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Normalisan eszem.
2011. ápr. 6. 20:42
 26/37 anonim ***** válasza:
48%
Akkor meg?
2011. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

de várjál akkor már én sem értelek amúgy!

Azt írtad, vágod is és eszed is az állatot, akkor most mi a problémád a fogyasztókkal?

2011. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Hat az hogy szerintuk nekik semmi kozuk az allatok levagasahoz, szerintem pedig nagyon is van.(sajat velemeny, de akkor is igazam van)

Foleg azt utalom amikor az ilyenek beszolnak nemcsak nekem hanem barmilyen hentesnek,bollernek meg hogy ok nem lennenek kepesek ilyesmire aztan meg vesznek ket kilo hust.

2011. ápr. 6. 20:48
 29/37 anonim ***** válasza:
Magyarul, azokra gondolsz akik, azon szenvednek hogy ne vegyél húst, és akkor megmented az állatokat?
2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

na most már értelek, és végül is nem is mondasz hülyeséget! Bár én is eszem hús, sőt a vállalkozásunk is a témához kapcsolódó, húsboltok..:P

de ja így már, hogy megértettem mit is szeretnél mondani, van benne valami!

2011. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!