Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Ma hoztunk el a barátommal egy 6 hetes kis Staffordshire kutyát... Nos mikor mentünk látogatni,már a kutya elejétől fogva csak a barátomhoz ment oda,rám rám se nézett oda se jött hiába szóltam neki.

Most pedig ugye bár ahogy haza vittük,palim csak vele van,én ha ki megyek hozzájuk,hogy játszak én is a kutyával oda se jön hozzám,csak barátom ölébe bújik egyfolytába...

azt bezzeg el várja,hogy takarítsam a kutya piszkot,ő meg csak a kutyával van kint... most ahogy haza jöttem apukámhoz barátom bevitte a házba a kutyát,az én helyemre ahol én alszok (barátom mellett) és hívott nemrég,hogy ugyanúgy alszik a kutya,ahogy ő.... hát ez nekem már sok.. meg beszéltük,hogy együtt neveljük fel meg minden erre tessék... :( olyan rossz érzés.


2011. máj. 29. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4 hetes kutyát hoztatok el?????????????
2011. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, akkor már nem is 6 hanem 4 hetes? Gratulálok! Sikerült a legfontosabb időszakot, megfosztani tőle... Jó hogy nem, már rögtön ahogyan megszületik elhozod aznap.
2011. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Gratulálj a nevemben annak a mocskos szaporítónak,aki rátok sózta!Jól szét kéne verni az ilyen tetű fejét.

Mivel a szocializáció legfontosabb szakasza marad ki,jó eséllyel lesz egy egész életére viselkedésproblémás kutyátok,már ha életben marad egyáltalán.

Oltásokra figyeljetek oda,és holnap MINDENKÉPP állatorvosnál kezdjetek!És TILOS az utcán,rendelőben stb.letenni az oltatlan,gyenge immunrendszerű kölyköt.Igaz,ti is hazavihettek fertőzést pl.cipőtalpon,ajánlatos az előszobában átvenni papucsot.

2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért sózta volna ránk? volt állatorvosnál megkapott minden oltást, 25ezer forint volt a kutya. fajta tiszta.
2011. máj. 29. 22:44
 15/22 anonim ***** válasza:

4 hetes kutya megkapott minden oltást?Na ez baromi érdekes...

Legfeljebb az elsőt kaphatta meg.

Az,hogy 25 ezerbe került a "fajtatiszta"kutya,pont azt igazolja,hogy szaporítótól van,ugyanis ennyiért tenyésztőtől nem kapsz staffordot,és ahogy fentebb írtam,tenyésztő semmilyen körülmények közt NEM ad el 4 hetes kutyát.Ezt pénzéhes,mocsok szaporítók csinálják.Ti is belefutottatok egy ilyenbe.Ez van,ha tetszik,ha nem.

2011. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Nézd meg, egy tenyésztőnél mennyibe kerül egy ilyen kutya, mert nem 25 az biztos. Ez egy szaporító, ahogyan már írták is...aki kicsit is ért a kutyákhoz, mondjuk egy tenyésztő, az nem fog a kezedbe nyomni egy 4 hetes kölyköt.
2011. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon alaposan meg kellene büntetni azt is, aki a kutyát adta, meg titeket is, mert megvettétek. Mondjuk az, hogy kevesebb észt osztottak neked és a kedves családodnak együtt, mint egy szimpla embernek szoktak, már elég nagy büntetés. Csak kár, hogy a szerencsétlen kutya issza meg a levét.
2011. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Itt a legkevesebb ok a háborgásra a kutya viselkedése.

Menjetek vissza az eladóhoz,és rúgjátok jól fel.

2011. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
egy 4 hetes kiskutya még az anyja tejével táplálkozik,mi is 2 hónapos korában hoztuk el TENYÉSZTŐTŐL a kutyánkat,de még akkor is adtunk neki tejet.egy ilyen kicsi kutyát még nem szabad elszakítani az anyatejtől...
2011. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Niky emo girl ***** válasza:
utolsónak igaza van... németjuhászomat 8hetesen hoztam el (jó nem tenyésztőtöl volt de nem is szaporitótol kb 2x fialt még az anya és már 5éves) de még akkoris macskatápot kapott tejbe áztatva meg puha húsokat h egészséges legyen... 4hetesen nemhogy 1tenyésztő de még 1normális gazdi se adja oda...
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!