Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Ma hoztunk el a barátommal egy 6 hetes kis Staffordshire kutyát... Nos mikor mentünk látogatni,már a kutya elejétől fogva csak a barátomhoz ment oda,rám rám se nézett oda se jött hiába szóltam neki.

Most pedig ugye bár ahogy haza vittük,palim csak vele van,én ha ki megyek hozzájuk,hogy játszak én is a kutyával oda se jön hozzám,csak barátom ölébe bújik egyfolytába...

azt bezzeg el várja,hogy takarítsam a kutya piszkot,ő meg csak a kutyával van kint... most ahogy haza jöttem apukámhoz barátom bevitte a házba a kutyát,az én helyemre ahol én alszok (barátom mellett) és hívott nemrég,hogy ugyanúgy alszik a kutya,ahogy ő.... hát ez nekem már sok.. meg beszéltük,hogy együtt neveljük fel meg minden erre tessék... :( olyan rossz érzés.


2011. máj. 29. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
a kutyák megérzik, ha csicska vagy!
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Igaza van a barátodnak....
2015. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!