Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mások hogy élik meg egy...

Mások hogy élik meg egy állatuk halálát?

Figyelt kérdés

Nemrég elpusztult a kutyusom akivel együtt nőttem fel, és bár a szüleim engednék, én nem tudnék elképzelni egy új kiskutyát helyette, mert az már soha nem lenne ugyan olyan mint vele.

Ti is így voltatok ezzel?


2011. jún. 25. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rossz volt, nagyon sokáig sírtam miatta. aztán kaptam egy új kutyát. tényleg nem pótolta, de attól még őt is nagyon megszerettem. :)
2011. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
tudod nekem is voltak ilyen kutyáim két kuvasz. Amint kimentem hozzájuk egyből odajöttek és bárhogy próbáltam lerázni őket jöttek utánam. Baba koromban bárhogy nyúztam őket még morogni sem morogtak rám de ha már bárki fölemelte rám a hangját mert rossz voltam már ugattak, morogtak.mikor még csak úgy tudtam járni hogy mindenbe belekellet kapaszkodnom közéjük álltam és mentem közöttük ők meg abba a tempóba mentek mellettem ahogy én is.sajnos 11 éves korukban meghaltak nekem meg majdnem megszakadt a szívem .de a papáék vettek új kutyákat igaz csak 1 év múlva mert ők is akkorra dolgozták fel
2011. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnalom :((( Nekem 2 kutyusom van.A szemem fenyei.Rettegek tole,hogy elveszithetem oket.Ha valami ne adj Isten tortenne veluk,nem kene masik.:(
2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyik előző válassz adó írta hogy már kinőtte az ilyen érzelmeket. Nem tudom ez hogy lehetséges. Hiába állat ugyanúgy az életünk része mint bárki más. Néha még több szeretett is kapunk vissza tőlük mint egy embertől. Az ilyet nem lehet kinőni szerintem, maximum megszokni ha naponta 3-4 élet szűnik meg melletted mindig, úgy talán.
2011. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!