Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az a vadászterület? Tényleg...

Mi az a vadászterület? Tényleg igaz, hogy minden erdő-mező vadászterület, és ott vadászok lövöldözhetnek?

Figyelt kérdés
Én ezen teljesen elképedtem. Sokszor kirándulunk a családdal, sokszor nem a kijelölt turistaúton megyünk, és még fel sem merült bennem, hogy ott éles lövedékkel lövöldözhetnek. Azt hittem, hogy ha valahol vadászhatnak, az körbe van kerítve meg ki van írva, hogy itt lőszert használhatnak, mint mondjuk a katonai területek közelében. Most akkor hogy is van ez?
2011. júl. 25. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Én itt a Bakony lábánál lakom, itt van a Tési fennsíkon Közép-Eu. egyik legnagyobb egybefüggő lőtere."


Pontosítva A legnagyobb tüzérségi lőtér Európában, 70 * 77 km, néhány falu is beleesik.

Éleslövészetkor lezárják az utakat /több-kevesebb sikerrel/, volt szerencsém hozzá, 1,5 évet voltam Várpalotán sorkatona.

2011. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!