Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vagy Kutya az okosabb/i...

Macska vagy Kutya az okosabb/intelligensebb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
22%
hány éves vagy te macskaimádó szemét?(monduk úgy is letagadod)
2014. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ne OFFolj!! Amúgy semmi közöd hozzá.
2014. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Mind2 egyformán,ha törődnek velük.Nálam a macska is már kutyasétáltatás "részévé" vált,pedig egy "egyszerű,keverék" macskáról van szó.
2014. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

nekünk macskánk volt több is, teljes mértékben macskás vagyok, de el kell ismerni, hogy a kutyák intelligensebbek, a macskák sajnos kicsit ostobák, de cukibbak, nem büdösek, talán tisztábbak is, viszont intelligencia szempontjából a kutyák azok viszik a pálmát... ja és sajnos egyik macska sem hallgatott a nevére, csak a magas hangokra, pl: "cicc"


26/F

2015. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Bobby.Doyle válasza:
11%

A kutya imádók korlátoltak, elmagyarázom. A macskások már számos dolgot írtak amelyek a macskák magasabn inteligencia szintjét igazolja, a kutyások viszont csak a hűséget tudták felhozni.


[link]

2015. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Haha a macskak az okosabbak nem kerdes azert tobb a kutyas mer tobb a hulye ember a vilagon a kutyad sose tudja ugy kimutatni a szeretetet mint egy macska. Es a kutya nem huseges hanem egymaga tehetetlen allat. Es a tanulmanyok szerint ameg a kutya csak 5 percig emlekezik valamire a macska 16 oran at nem kerdeses. A macskaknak a megerzesik is jobbak. Es hogy a kajarr jonnek?? Nevetseges aki ezt kitalalta nyilvan egy erdes ember talalta ki sajat magabol indult ki hogy o ezt csinalna ha macska lenne. Elo pelda hogy volt egy kobor cicus akivel osszebaratkoztam nap mint nap simogattam es mindenhova kovetett futott utanam dorgolozott amikor kihoztam neki a friss sonkat akarmilyen kajat hoztam nem kellett neki csak nyavogott hogy simogassam ott hagytam neki a foldon 5 perc utan sem ette meg. Nem erdek a macska nekem hihettek:):);)
2015. júl. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
Én a kutyát,és Macskát is szeretem de melyik az okosabb? Csináltass velük IQ tesztet, őszintén én a macskát többre tartom mert van személyisége egy kutyát könnyű tanítani mert figyelmes, de a macskában több a szabadság érzett parancsolhatsz neki, kiabálhatsz vele de nem fogsz semmit elérni. De ha úgy dönt oda megy akkor így is tesz, de ha nem akkor folytassa tovább amit csinál.De bármit teszel a kutya kutya marad a macska pedig macska ezen senki sem változtathat bármit is tesz.
2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
59%
Kutya az okosabb nem is kicsit... (Van hulye is de keves) a macska az egyeltalan nem okos pedig sok macskat ismerek (van kivetel)
2018. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

12-es maradjunk annyiban hogy a kutyak nem bantanak senkit ha nem erzik magukat veszelyben,nyilvan van olyan kutya amelyiket szandekosan igy nevelnek,viszont a kutya nem bantja a gazdajat a macska IGEN!

En ruhellem a macskakat ,hogy miert ?

Regen nem volt bajom veluk, voltam ismerosomnel macskaja van felesegem akkor meg 6 eves volt es oda ment a macskahoz megsimogatni stb... Erre a karmaval majdnen kikapta a szemet, lanyommal ugyan ez tortent par eve akkor volt 4 eves .

Ezert ruhellem a macskakat es ok is !

2018. szept. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Macska nem szolgalelkű, a kutya igen.
2019. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!