Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vagy Kutya az okosabb/i...

Macska vagy Kutya az okosabb/intelligensebb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Kedves 23. Válaszoló!

Nem tudom, hogy honnan vetted de általánosságban a macskáknak 250 millió, a kutyáknak 360 millió, az intelligensebb kutyafajtáknak (golden retriver) 620 millió neuronjuk van. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden kutya minden macskánál intelligensebb. Ez fajtátol és jellemtől is függ. A macskák is lehetnek intelligensek csak néha önfejűek. Ahogy a kutyák is. Olvastam hogy valaki azt is írta, hogy majdnem rosszul lett amikor a kutya megugatta. Nos, ez azért van mert a kutyák nagy részét azért tenyésztették, hogy védje a házat. (Tudom vannak munkakutyák, juhászkutyák). Én szerintem mind a két faj intelligens, persze van amelyik jobban, van amelyik kevésbé. Én inkább kutyapárti vagyok de csak azért mert elég sok roszz élményem van macskákkal... Persze attól még biztos vannak olyanok is amelyek tényleg ragaszkodóak és taníthatóak.

2021. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!