Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vs. Macska? Hozzátok...

Kutya vs. Macska? Hozzátok melyik faj áll közelebb és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
30 L
2011. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy a lányokhoz a macska illik a fiúkhoz meg kutya. Ez kb. olyan mintha azt mondanánk, hogy a kék szeműekhez a pop zene illik, a barna szeműekhez meg a rock.

Én lány vagyok és abszolút kutyás.

2011. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kutya. Mindig is a kutyusokat szerettem jobban... :)
2011. aug. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
A kutya a kedvenc állatom, és a macskákat utálom:D és lány vagyok... szerintem a kutya kedvesebb a gazdájával, el lehet vele menni sétálni, de egy macskára nem lehet nyakörvet tenni... tanítani se lehet. Még a nevét is alig jegyzi meg. Hízelegni tud csak, jó sok betegséget is terjeszt, nem lehet leszedni az asztalról meg az ágyról, és még sorolhatnám... nem vagyok azok ellen akik szeretik a macskákat, én csak elmondtam a véleményem, hogy én így gondolom... és ezen senki nem tud változtatni:D
2011. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő. Van kutyám is és macskám is. Talán valamivel a kutyámhoz jobban kötődök. Vele sétálok, ha rossz napom van, vagy szomorú vagyok hozzá ülök ki és vigasztal, ha hazaérek örül nekem stb.:) De a macskákat is nagyon szeretem, velük is szoktam játszani meg aranyosak, bújósak.:)
2011. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Kutya! Nem mondom, hogy sokkal játékosabb mint a macska, inkább máshogy játékos, sokkal többet mozog játék közben, a macska általában bújósabb amire nekem nincs szükségem, mert azt megadhatja egy barát/barátnő, ezért ha háziállatról van szó, inkább játszok egy virgonc kutyussal! :-)
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
87%
Minden állatot szeretek, de a kutya különleges a számomra!!!! Szóval nálam a kutyák a Top1-ek. Annyira okosak, szeretni valók stb... Persze ezért nekünk is tenni kell!!! LEGHŰSÉGESEBB BARÁT!!!!!
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%

Cicaa.


Van kutyám is, és cicám is egyébként, és mindkettőt imádom. A macska talán még hűségesebb, mint a kutya. :D Igyekszem nekik mindent megadni, és ezért hálásak is! :)

2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
57%
a macska mert a kutya büdös a macska nem... a macska nem nyaldos össze békén hagy nem követ mindenfelé és elvan magának nem hisztizik nekem és bármikor elővehetem játszani akkor foglalkozom vele amikor akarok és nem nyaldos össze nem kaphatok el a macskától pl húsevő baktériumot
2012. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 hazi78 ***** válasza:
65%
07-13 22:43 Ha szerinted egy jól tartott pl. magyarvizsla büdös...na mind1...hozzám inkább a kuyák állnak közelebb az egyik kutyám pl. minden reggelt meglepett egy egérrel vagy patesszal. :D Igazi kis maffernak van nevelve a neve is Maffiózó. :D Macsekokat is szeretem mondjuk azokban az nem tetszik hogy a fenekét meg a nemi szervét nyaldosa utána meg az arcod....nekem már volt ilyen azóta nem igazán bírom a macskákat csak akiket már ismerek. Macsekoknak is van egyébként jó tulajdonsága nekünk van mind2 de nem tudom miért amióta az eszemet tudom kutyás vagyok.
2012. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!