Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vs. Macska? Hozzátok...

Kutya vs. Macska? Hozzátok melyik faj áll közelebb és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha egy lusta dögöt akarsz, aki egész nap csak alszik, önző, és még nem is lehet sok mindenre megtanítani, akkor macska...De a kutya sokkal hűségesebb, én őket szeretem nagyon. :)
2012. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A macska egyáltalán nem önző. Pont annyira mondható el egy macskáról, hogy önző mint egy kutyáról. Nekem van mind a kettő és a macskám egyáltalán nem önző ahogyan a kutyám se:) Nem tudom, hogy neked is van-e mind a kettő, de az biztos hogy nem ismered jól a macskákat. És hát igen...lusták, de az emberek is azok,ebben nincs kivetni való:D
2012. okt. 16. 21:05
 23/29 anonim válasza:
37%
macska. egyszer volt macskám és azóta a macskákat szeretem :3 de most cica helyett 2 kutyám van.. Lola és Kekszi
2013. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

És nyert a kutya :)

Még egy szavazat a kutyára :DD

2016. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Kutya, ez nem kérdés.


Volt macskám 2* is de volt hogy napokig nem láttam, járkál össze vissza, nevükre se hallgattak, mig lehet ezekkel kezdeni? Semmit. Főút mellett meg a kamionok hamar pontot tettek a dolgok végére.


Kutya más..lehet vele sétálni, játszani aktívan pl labdázni stb, jön elém, szeretettel fordul hozzánk, vigyáz a gyerekre már már "apai" gondoskodással fordul felé, hihetetlen okosak :) Tényleg olyan az embernek szinte mint a gyereke. Hatalmas szeretet tudnak adni. És még csak nem is járkál el napokra és nem koszos patkányos/egeres/békás pofával jön hozzám.. pont hogy a macskákat kellene oltani akik ki tudja hol a francban kóborolnak össze vissza..

2019. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Macskaaaa! :)
2021. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Nyilván a macska. Sokkal egyszerűbb tartani,kezelni mint egy kutyát.Nincs szükségük 8-ezer forintos hypoallergén tápra,nem büdösek mert napi több órát töltenek tisztálkodással,ellentétben a kutyákkal, akiket a gazdi talán 1 hónapba egyszer megfürdeti, egyébként a kutyákból én is csak a kistestűeket szeretem (Yorkshire Terrier).Ja és ha bevadulnak nem okoznak olyan nagy sérülést a gazdájuknak, mint például egy pitbull, max 1-2 karmolás,de semmi több. Egyébként 19/f
2023. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
megfürdet*
2023. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A kutya. hűséges, okos, erős, és rohadt cuki.
2023. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!