Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy harci kutyát, hogy lehet...

Egy harci kutyát, hogy lehet kezes báránnyá nevelni? Kaptam egyet és kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Egy AMSTAFF-ot.Attól félek,hogy egyszer széttép valakit.

A barátom vette nekem mint egy "hétköznapi kedvjavító" ajándékot..Megkaptam hozzá a papírokat is,onnan tudom hogy 120 ezerbe került és elvileg elég "értékes" kutyus és minden betegség mentes meg ilyenek.

Utálom az összes ilyenfajta kutyát,tényleg.De nem akarom megbántani azzal,hogy most egy 2 hónapos kiskölyköt kirakok.

Én mondtam neki,hogy border collie-t szeretem meg hasonlókat,de nem ő azt mondta ez sokkal tekintélyparancsolóbb =/

Azért utálom ezt a fajtát,mert amikor kertesben éltünk akkor a szomszéd kutyájától retteget az egész utca,ő ilyen volt és nagyon-nagyon vad.Most emeletesben élek és itt is van egy szomszédnak hát egy rohadt nagy szájkosárral sétáltatja.


Nem akarom hogy egy cseppnyi vadság is legyen benne,inkább labdázzon vagy frizbizen nekem mindegy csak ne jusson eszébe támadni.

Amúgy most még cuki kiskutya,egész nap rágja a lábamat és ugatja az ajtót ha valaki elmegy előtte,de csak a polc alól mert ott nem fél..


2011. szept. 3. 11:43
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Na tök jól megvagyunk.Nevelme szépen és gyorsan fejlődik és olyan nyugod kiskutya <3

remélem amikor nagy lesz és ilyen lesz!köszi a sok tanácsot.

2011. szept. 10. 02:58
 32/32 Tenyeszto válasza:

A legfontosabb a vezényszavak elsajátítása..

És a leg fontosabb a MARADSZ...és NEMSZABAD

ezenkivul ul fekszik pacsi stb..

minnél tobbet foglalkozol vele ő ezt érzi h te csak jot akarsz neki és időteltén észreveszi h nélkuled neki semmi esélye az életbenmaradásra hisz te eteted stb..

sulyhámot ajánlok ha szép és szálkás testfelépítésu kutyust akarsz

2012. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!