Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a tyúkokat szaporíta...

Hogy kell a tyúkokat szaporítani? Nem kell semmit csinálni ill. mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Pedig komoly volt, semmi gond! :) Most vágtam bele a dologba, új minden!
2012. júl. 22. 16:47
 12/26 anonim válasza:
nemmindegyik tyuk szokott leülni. nálunk mondjuk az öregebbek.
2012. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Úr isten sajnálom szegény tyúkokat meg szegény kakast hogy hozzád kerül,ha ráül és kotlik,azt onnan fogod megtudni hogy nincs kint sehol a tyúk,viszont benn ül egész nap az oljában,de ilyenkor ne csezstesd mer kikaparja a szemedet,meg szét csíp!!(volt régebben olyan macskánk akit szépen elvert egy kotlós)De azér néha szórj be mellé buzát,inni ha szomjas akkor ki fog menni pár percre,majd vissza megy,de ha egy idõután leszállróla és még nem keltek ki,akkor be velük a keltetõbe!Hiddel hogy a legváratlanabb helyzetekben lesznek meg a csibék(nekünk az anyjuk decemberben költött ki 11 kiscsibét,és életben vannak most is)
2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Egyetemet végzett ember vagyok, de továbbra sem egyértelmű minden számomra. Azt írtátok, hogy nem mindig ül rá a tyúk. Akkor mégis honnan tudjam, hogy a tojások meg vannak termékenyülve, azaz mehet a keltetőbe?
2012. aug. 10. 14:20
 15/26 A kérdező kommentje:
Megállt a tudomány okostojások?
2012. aug. 12. 18:09
 16/26 anonim ***** válasza:
Azt így nem tudod megnézni! Ha volt kakas is a tyúk mellett, akkor nagy valószínűséggel fias lesz a tojás. Csak várni kell és lehet csoda, lesznek kiscsibéid.
2012. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Öcsém te egyetemen nem tudod hogy nevelj csirkét?Csak nem megbuktál?Amúgy ha villanyhoz,vagy oda emeled a tojást ahonnan süt a nap,akkor látsz benne valami fekete állatra hasonlító izét,na az a tojás kikelõ félben van,okostóni!
2012. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Amikor lerakja a tojást, már aznap akkora, hogy látható?
2012. aug. 13. 13:01
 19/26 A kérdező kommentje:
Interneten rákerestem, 6. nap körül szoktak lámpázni, hogy fiatlan-e a tojás... szóval akik kinevették a kérdést, azoknak ... tudtam olyat kérdezni, amit az okostojások sem tudtak megmondani...
2012. aug. 13. 13:10
 20/26 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írt az előző! A friss tojásban nem látni ilyet, csak amelyiken egy hétig kotlik a tyúk! Amelyikben nincs sötét árnyék azt eldobhatod, mert palostojás, záptojás!
2012. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!