Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a tyúkokat szaporíta...

Hogy kell a tyúkokat szaporítani? Nem kell semmit csinálni ill. mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért írt hülyeséget, mert nem érti a kérdést sem!
2012. aug. 13. 13:14
 22/26 anonim ***** válasza:
Hallod ki a hülye ehez??én már évek óta tenyésztek csirkéket elnézést hogy elfelejtettem a 6 napot oda írni,amúgy ha ilyen hülye vagy a csirkékhez akkor inkább kussolj,jó?Panelparaszt
2012. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tyúkot magába nem lehet tenyészteni,ahoz kell kakas is marhaagyú,na ki a te népmûvészeti cserépedény?
2012. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondd meg, hogy reális az, hogy 6 hónaposan kezdenek el tojni a tyúkok? Milyen szélsősépeket tapasztaltál?
2012. aug. 13. 14:05
 25/26 anonim ***** válasza:
Tehát elsőnek kell egy tyúk meg egy kakas, ha a tyúk kitojja magát akkor általában (jó esetben) megkotlik, nem mindig kotlik meg pl a nagyüzemi fajta az nagyon ritkán kotlik és rossz kotló is. De pl a japán tyúk az biztos hogy megkotlik egy évbe 2-szer... Na már hogyha kitojta magát a tyúk akkor nem jön ki az udvarra csak bent ül egy helybe. Érdemes ott hagyni a tojásokat amiket tojt mert akkor nagyobb lesz a hajlam a megkotlásra. A kiscsibék 21 napra kelnek ki, azt sajnos nem tudjuk még az elején hogy fias e a tojás vagy sem. Ezért inkább a szerencsében bízunk, ami be is szokott jönni. Kajájuk: Kukorica,Szotyi,Búza,Árpa, stb inkább kukorica darát ajánlom mert azt könnyebb megemészteni. És jobban híznak tőle a pipik:) Ha van kérdésed nyugodtan írjál, a kezdőknek segíteni kell nem azonnal le hülyézni! :))
2013. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 szabóméhészet ***** válasza:

Én azt nem értem egy egyetemet végzett ember hogy hogy nem képes arra hogy elmenjen a könyvtárba és kivegyen egy baromfitenyésztés szakkönyvet illetve a googlen rákeressen a baromfitenyésztésre.


a gond itt kezdődik

2013. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!