Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megengedje?

Mit csináljak, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik állathoz írjak,szóval az egyébre mentem.:) Anya nem engedi hogy állatom legyen...neki a macska a mindene van is 4..az ő kedvérért... 1-2 évig könyörögtem hogy kutyám legyen,de azt kaptam a sok nyavalygás miatt,meg kutya az muszáj volt a szomszédok miatt..:) na m1..akartam lovat,de az túl nagy felelősség ,túl sokba van szerintem,szóval lemondtam róla..tavaly nyáron tengerimalacot akartam anya nem engedte, januárba hörcsögöt akartam anya nem engedte,most sünit akarok de nagyon,minden megvan csak a sünit kéne megvennem,de azt se engedi..pedig már a sünit ki is néztem..:''( mért nem engedi hogy kisállatom legyen? neki nem kéne takarítani,etetni a kisállatot,én mindent elintéznék,még suli időbe is..de én avval érvelek (ami szerintem rossz,de nemtudom) hogy barátnőm meg se kérdezi az anyját,csak az apját és van már vadászgörénye,hörcsöge,tengerimalaca,2deguja,3lova,papagája és az anyja csak akkor tudja meg mikor már megvan a kisállat..(a lovakat azért megbeszélték)

Szerintetek az én anyum mikor engedi meg hogy kisállatom legyen? Hogy hozzam fel a témát többször? De hogyha fel is hozom egyből leordít hogy ugyan hagyjam már abba.....:(



2012. júl. 31. 13:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
13
2012. júl. 31. 22:28
 12/12 anonim ***** válasza:
örülj neki,nekem még 1 cicát se lehet,pedig már fél éve könyörgök érte:((
2013. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!