Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak az lehet állatbarát, aki...

Csak az lehet állatbarát, aki vegetáriánus?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bőrcipőt azt szokott...
2012. szept. 15. 18:57
 12/15 anonim válasza:
74%
ő is gyilkos, a növények is élnek. mondd neki, hogy egyen követ :D
2012. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ilyent ***** válasza:
65%

Mond meg a haverodnak hogy nem normális.

Ha senki nem enne húst abból nagyobb problémák lennének.

De a bőrcipővel a halálba kergetném.

2012. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg az a nem normális, aki vegetáriánus. Ez egy hülye modern kori ideólogia. Nem ezzel van baj, hanem azzal, hogy ezek az emberek akarják bemagyarázni mit csináljak én (mármint ne egyek húst). Állatbarát lehetsz még attól, hogy otthon levágod a csirkét, nyúlat, malacot vagy bármi más állatot és megeszed. Ami igazán számít: Hogyan bánsz velük, és milyen körülmények között tartod őket. Mert azért meg kellene becsülni azokat az állatokat, akik nekünk enni adnak. Csak egy apró adalék információ: Honfoglaló őseink tizedannyi zöldséget sem ismertek, mint amit ma a vetőmag boltokban vagy a zöldségesnél beszerezhetünk. Egy igazi vega, ha abban korban élne, reggeltől estig fanyar gyümölcsökön kellene élnie. Különben mehetne a kecsékkel legelni!
2012. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem. Én is állatbarát vagyok, mégis eszem húst.

És tudom, rosszul fog hangzani, amit most mondok, de a csirkét, disznót stb. "arra teremtette Isten", hogy úgy mondjam, hogy megegyük.

2012. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!