Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi nagy okos?

Miért van itt ennyi nagy okos?

Figyelt kérdés
Látatlanba elmondanak mindenkit mindennek,hogy ilyen rossz gazda-olyan rossz gazda.Amikor nem is tudja hogy esetleg hogy tartja az állatot,de ettõl függetlenül feszt jár a szája mint a kacsa se.gge....Miért van ennyi ilyen nagy okos??
2013. jan. 3. 11:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez engem is érdekel de nem csak ebben a témában.
2013. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Hahaha:D Ebben a témakörben nem is nagyon voltam, max. egyszer tettem fel egy kérdést, mert még régebben annyi bunkóval találkoztam itt össze, hogy az hihetetlen:D Konkrétan lecsesztek, mert meg mertem kérdezni valamit :DDD
2013. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

... és ha valaki valami mást mer írni, vagy másképpen meri csinálni a dolgokat, mint ahogyan ők azt a "nagykönyvből" megtanulták, akkor az őszerintük mind hülye, és nem ért az állatokhoz, és jobb, ha meg sem szólal, legjobb lenne, ha a föld alá bújna, mint állatot tartson.


Lassan ott tartunk, hogy itt más nem is nyilváníthat véleményt, csak az lehet a jó, amit ők annak tartanak. A többi mind csupa bunkó, és állatkínzó stb. stb.


Pedig az állattartást nem könyvből kellene tanulni, inkább kellene a kutyára-macskára, akármire odafigyelni, és az alapján eldönteni, hogy annak mi a jó, és nem az alapján, amit itt a nagyokosok jónak tartanak.

2013. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bamboochatheone ***** válasza:
69%

Egyedüli kivétel az akvarista témakör. Ott azért eléggé fontos milyen életkörülményeket teremtesz egy halnak. Teljesen más közeg mint amiben egy kutya-macska-kisemlős-madár van. Ott tényleg figyelni kell mindenre.

És ott elsőre látszik ha valaki nem tartja be a természet alapszabályait.

2013. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Mert amikor az ember látja, hogy mennyire buták és felelőtlenek az emberek, akkor eldurran az agya.

Ma a halak, akvarisztika témakörben "csak" 2 olyan kérdést tettek föl, amin röhögőgörcsöt kapnék, ha nem sajnálnám szerencsétlen halakat.

2013. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel, mivel a halak sajnos nem tudják úgy közölni, értésünkre adni azt, hogy mit szeretnének, mint más 4lábú, a halak vagy életben maradnak, vagy a helytelen tartás miatt egyszercsak elpusztultak az akváriumban.
2013. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Kész röhej!:DDD
2013. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 bamboochatheone ***** válasza:
78%
Ötös válaszadó! Melyik volt az a két kérdés? Már kíváncsi lettem.:)
2013. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok

Egyszer volt az Állatok kategóriában egy kérdés, ami érdekelt, és én is hozzászóltam, próbáltam segíteni a kérdezőnek de elkövettem azt a HATALMAS, MEGBOCSÁTHATATLAN, IRTÓZATOS hibát, hogy a válaszomba beleszőttem egy kérdést is az én kutyusommal kapcsolatban. Na kaptam a savat rendesen:D Hogy én miért kérdezek itt, mit képzelek magamról, stb. :D Szerintem egy kutyán látszik, hogy jól tartja -e a gazdája vagy sem, már csak abból, ahogy pl. a kutya ránéz az emberre. Az én kutyám mentett kutya, küzdöttünk azért a családommal miután elhoztuk a menhelyről, hogy életben maradjon, szóval nem hiszem, hogy olyan rossz gazdi lennék, sőt, a kutyámon kifejezetten azt vettem észre, hogy a családból engem ,,választott ki".

2013. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,ezek szerint nem csak én utálom õket

Volt olyan hogy egy kutyás kérdésnél írtam hogy én hogy tartom a kutyámat,és mint hogyha vérzõ orral mentem volna a tropicarium medencéjébe,egyszeribe elkezdtek velem keteckedni,hogy hogy merem így tartani,meg hogy így nem lessz hosszú életû a kutya stb.Mondom állajtok már le,mi az hogy így nem lessz hosszú életû,ez a kutya 16 éves!Erre azt mondja az eggyik: 16 évig kínoztad azt a kutyát stb..

Itt én majdnem le ütöttem a monitort....

2013. jan. 3. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!