Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi nagy okos?

Miért van itt ennyi nagy okos?

Figyelt kérdés
Látatlanba elmondanak mindenkit mindennek,hogy ilyen rossz gazda-olyan rossz gazda.Amikor nem is tudja hogy esetleg hogy tartja az állatot,de ettõl függetlenül feszt jár a szája mint a kacsa se.gge....Miért van ennyi ilyen nagy okos??
2013. jan. 3. 11:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Na, szerintem megérkeztek az ,,említett" kedveskék, ugyanis valaki/valakik úgy lepontoztak engem már megint :D:D:D

Üzenet nektek: kíváncsi vagyok, hogy hogyha összetenném valamelyikkel a kutyámat melyikről derülne ki, hogy milyen okos, szófogadó, hálás eb:D

2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanitt ha jól emlékszem, a múlt héten azt mertem írni, hogy nem feltétlenül szükséges kerékpár mellett futtatni a kutyát egy óráig, elegendő kivinni egy hatalmas rétre, hadd futkározza ki magát. Erre én is megkaptam, hogy képzelem, amikor a gazdátlan kutyát akármelyik vadőr símán lelőheti, milyen felelőtlen vagyok, stb . Hiába írtam, hogy ha a vadőr a mezőn futkározó kutyát látja, de engem nem, az ne menjen vadőrnek, stb.

Szóval én sem úsztam meg szárazon! Azért mert a pesti aszfalton nem tudja másként kifárasztani a kutyáját, minthogy kerékpár mellett futtatja, attól még a vidéken élőknek lehetnek annál jobb módszereik is.

Azért írtam, hogy a könyvből tanult állattartók, azt hiszik, hogy az ő tudásuk a tuti! Pedig mekkorát tévednek!

A jó az, amire a kutya-macska úgy reagál, hogy neki jó!!!


No nem tudom, visszatérnek-e még erre az oldalra a lepontozók, én vajon e tekintetben most mire számíthatok náluk? :))))

2013. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nyugi,mindjárt felpontozlak titeket :D
2013. jan. 3. 13:59
 14/23 anonim ***** válasza:
Tényleg azt hiszik magukról, hogy ők mindent olyan hú de jól tudnak:D Na én is felpontozok akkor mindenkit, mehet a csata :D:D
2013. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ablakokat kinyitni!

Küldtem mindenkinek a zöld-pacsit!! :)))))

2013. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!:)

Valószínűleg abba egyik okostojás sem gondolt bele, hogy a régi időkben amikor vadászni mentek a férfiak nem nagyon kötözgették meg a kutyákat:D Vagy...most ha van itt valaki, aki mindenképpen bele akar kötni az eszmefuttatásainkba javítson már ki, de én úgy tudom, hogy régen nem nagyon alkalmaztak olyanokat, hogy szájkosár, póráz, stb. Ha valaki nem bánik jól a kutyájával el se viszi sétálni, nem is játszik vele, de ha valami véletlen folytán mégis elviszi póráz nélkül és a kutya nem szereti, mert nem bánik vele jól az a kutya úgy se fog hazamenni.

2013. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jha, előző vagyok... írni ide nem fognak, mert féltik tőlünk a %-at :DDD hahahaha:D bevállalósak:D
2013. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem is feltéleztem hogy van bennyük annyi bátorság hogy ide írnak,nagyon kell nekik a felpontozás,meg mellesleg itt létszám fölényben vagyuk :D bruhahaha :D
2013. jan. 3. 14:40
 19/23 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy a kutyusod a halakat szereti nézni és toporzékol! :)))

Egy ismerősöm pl. (vidéki kisváros) a focipályára viszi a német juhászt, és amíg ő a pálya mellett levő futósalakot 2x-3x körbefutja, a kutyusa is kifutkározza magát. A gond csak olyankor van, ha jönnek a focisták a labdával, mert olyankor a kutyus is be akar állni a csapatba! :)))

2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Toporzékolni akkor szokott ha nem viszem le a patakhoz.Ezért hogy ne kelljen naponta levinni,ezért van egy kissebb tó az udvarba,amibe van aranyhal stb,úgy hogy az nagyon le tudja kötni,ha nincs éppen idõm akkora sétára,de láthatólag az aranyhalakat nem élvezi annyira,mint a kilós halakat.Na ilyenkor jön a toporzékolás :D

2013. jan. 3. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!