Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi nagy okos?

Miért van itt ennyi nagy okos?

Figyelt kérdés
Látatlanba elmondanak mindenkit mindennek,hogy ilyen rossz gazda-olyan rossz gazda.Amikor nem is tudja hogy esetleg hogy tartja az állatot,de ettõl függetlenül feszt jár a szája mint a kacsa se.gge....Miért van ennyi ilyen nagy okos??
2013. jan. 3. 11:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17%
Ti aztán keményen be vagytok szívva. Az elmúlt fél évben egy olyan kérdést se láttam, ahol bárkit azért basztak volna le, mert SÉTÁLTATTA, valamilyen módon a kutyáját. Kizárólag, azért szoktak lebaszni bárkit is mert a kutyája rohad az udvarban élete végéig. Egyéb gyökériségeitekre nem írok semmit, mert úgyse fognátok nagyon fel.
2013. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na, látod? Értelmesen nem tudsz reagálni arra amit írtam.
2013. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
34%

Linkelj már be egy kérdést ahol úgy csesztek le valakit hogy nem volt jogos, légyszíves!

Még jó hogy el durran az emberek agya mikor olyan abszurd kérdéseket tesznek fel ezredjére is hogy a padlóról kaparom össze az állam. Olyat itt még nem láttam akit azért toltak le mert sétáltatja a kutyáját. Vagy ha mégis annak oka volt. Én is vidéki vagyok, erdő széli városkában. És sajnos nem egy sztorit hallottam már hogy a kutya rohangált az erdőben és kilőtte a vadász. Hogy ne kelljen messzire menni sajnos pont tegnap volt hasonló eset a hírekben(bár nem tudom pontosan ott mi történt).

Ha már a normális dolgokba beleköt valaki az személyes ostobaság de mikor valamit sokan elleneznek abban már lehet valami és taláán el kellene gondolkodni hogy kinek is van igaza. Vannak itt páran akik kicsit talán nyersen fogalmaznak de teljesen meg tudom őket érteni. Néha agyvérzést lehet kapni itt válaszoktól és kérdésektől egyaránt. Igaz hogy azért van ez az oldal hogy a kérdéseinket feltegyük de mikor már valaki avval jön ide hogy teszem azt leszakadt a macskája füle, mit tegyen akkor még jó hogy kap egy kis letolást amellett hogy megkapja a Választ is miszerint mily meglepő orvoshoz kell vinni. Nem féltem a %-omat bár szerintem a jelzi hogy mennyire megbízható a válaszoló.:)

2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!