Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
A dolog kb. 4 hónapja kezdődött. a szomszédom kutyája folyton felturja a kerítést és ez már többször majdnem az én kutyám életébe került. mert ő nagyobb termetű és ahogy menne át a lukon nem fér át és a nyakörve meg akad a drótban se tovább se vissza nem tud menni. a kerítést ráadásul mi építetük holott az a szomszéd kötelesége lett volna. nem érdekli mit csinál a kutyája. bezeg ha az én kutyám át jutna hozzájuk és elkapná a csirkéjét lenne felháborodás. ráadásul már a hátsó szomszéd kerítését is megkezdte, ahol egy staf van, embert nem bánt, de más kutyákat igen. és félek, hogy valahogy átjutt a kutyám vagy a staf jönát és hát abból mindenki tudja mi lenne. már ott tartok hogy éjszakára megvan kötve a kutya pedig ezzel öt büntetem pedig nem érdemli. de tegnap éjjel ott is ásott egy lukat és megint majdnem megfulladt a kutyám. hajnal háromig kint voltam a szakadó esőben mire befoltoztam a lyukat. pénzünk arra most nincs, hogy új kerítést csináljunk. ráadásul az az oldal az ő kötelesége lenne hogy meg csinálja. az meg oldás lehet ha azon az oldalon végig a kerítés mentén villany pásztort teszek? vagy valami más javaslat?
2013. ápr. 3. 08:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszari. de mivel dolgozok 2 állásom is van és valóban nincs időm. a másik, hogy kb. mi voltunk az egyetlenek pár éve mikor a pár éve velünk szemben lévő tsz-t be jelentetük a jegyzönél. mert nem lehetet kimeni az udvarra a bűz miatt. az is elég hosszadalmas volt és az egész falu azóta is fúj ránk, hogy minek kel itt patógni. nincs erre idegem se, és azt se akarom, hogy bosszúból megmérgeze a kutyámat a szomszéd. azért írtam ki a kérdést, mert nem tudtam, hogy a villany pásztor miatt lehet-e elenem panasz. de már fel lett rakva azóta a kutya nem volt nálunk. ennyit akartam tudni. ha beszari lennék még mindig nem tetem volna semmit .
2013. ápr. 10. 12:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Kifogás az van...
2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt gondolsz amit akarsz. a probléma megoldodott és ezen már nem fogok próblémázni. pont le sz*rom azt, hogy mi a véleményed. már hozzá szoktam, hogy ezen az oldalon valaki kiír egy kérdést a normális válaszolok melet vannak a degenerált idióták akik sértegetik és kiokosítják a kérdezőt holott a kérdésre a válasz vagy a megoldás már meg van. szerintem te ebből élsz.
2013. ápr. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!