Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valami kifejezés a szélsős...

Van valami kifejezés a szélsőséges állatvédőkre?

Figyelt kérdés

Azokra a gyakorikérdésekre járókra gondolok, akik automatikusan verik a negatívot, ha valaki leírja, hogy pl a kutyának kint a helye. Vagy leírja, hogy a kutyának nem árt, ha kap két pofont.

Arra is verik a negatívot, ha valaki nem hagyja a pofáját nyalatni a kutyájával.


A környezetvédőknél, ezeket az elvakult, eltorzult betegeket, sötét zöldeknek nevezik.


Mi minek nevezzük, ezeket sötéteket?


2010. jan. 29. 23:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Neked sem ártana két pofon, vagy több. :)

Én nem vagyok radikális állatvédő, de azon az elven vagyok, hogy egy állatot nem szabad megütni.

2010. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, ki a sötét? Te.
2010. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Én állatvédő vagyok,és hátt....no comment.inkább aludj ha nincs jobb dolgod
2010. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Ezt jól bebuktad kérdező! :D
2010. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

Na akkor most ponzotozzatok le idegbetegek :)

Az én kutyáim kint vannak. Nekik így, nekem így jó. Órákat töltök velük. És igen, náha megrázom a grabancukat vagy kapnak egy pofont ha valami égbekiáltóan rossz dolgot csinálnak! Hűha, jelentsetek fel! Az nem érdekes hogy kutyaiskolába járunk, táborokba, versenyekre, és igen sikeres kutyák :) <3 Ők a legjobb barátaim, de engem ne nyalogassanak. Érdekes módon nem haltak bele hogy nem nyálazhatnak össze, ugyanolyan boldogok.

Imádom őket de nem fogom őket emberként kelezni, mert ők kutyák és így jó nekik! Ők a legjobb barátaim de tisztában vagyok a képességeikkel és a korlátaikkal... Szerintem az az állatkínzás amikor elkényeztetnek egy kutyát.

Na most lehet sápítozni. Manapság már túlérzékeny a világ. Nem csak ebben, hanem pl a gyereknevelésben is. Érdekes módon régen pl nem lövöldöztek az iskolában úgy mint most... Valami mégiscsak van ebben... De persze ti jobban tudjátok, pedig állítom sokatok még csak képen látott kutyát. :)

2010. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt mondja, eddig 4 Sötét :D
2010. jan. 29. 23:19
 7/28 A kérdező kommentje:
És 1 db normális ember.
2010. jan. 29. 23:20
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
5. azzal nincs baj, amit te írtál. Kérdező: súlyosan komplexusos lehetsz :D Na "verjed" a piros kezecskét :D
2010. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én meg azon az elven, vagyok, hogy ameddig az én 'kenyeremet' eszi addig úgy viselkedjen, ahogy én elvárom tőle. Nincsenek extra elvárások. Ellenben van kőkemény következetesség. Pl a lakásba beólálkodik, akkor elő a seprűnyél, és ha nem húzza el a csíkot, már csattan is rajta.
2010. jan. 29. 23:23
 10/28 anonim válasza:
66%

Nekem is van kutyám, és én sem kezelem emberként. Attól még ugyanúgy jól érzi magát, hogy nem nyalhatja ki a pofámat, és nem lehet neki a lakásba ill. a virágágyásba bemenni.

Osztom az előttem szóló véleményét: amíg az én kenyeremet eszi és az én területemen van, addig azt csinálja amit én mondok.

2010. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!