Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valami kifejezés a szélsős...

Van valami kifejezés a szélsőséges állatvédőkre?

Figyelt kérdés

Azokra a gyakorikérdésekre járókra gondolok, akik automatikusan verik a negatívot, ha valaki leírja, hogy pl a kutyának kint a helye. Vagy leírja, hogy a kutyának nem árt, ha kap két pofont.

Arra is verik a negatívot, ha valaki nem hagyja a pofáját nyalatni a kutyájával.


A környezetvédőknél, ezeket az elvakult, eltorzult betegeket, sötét zöldeknek nevezik.


Mi minek nevezzük, ezeket sötéteket?


2010. jan. 29. 23:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Mi is kint tarjuk a kutyáinkat, nem jöhetnek be soha, szalmával bélelt meleg óljuk van, 3 a 2 kutyának hogy választhassanak helyet maguknak. Nem nyalhatnak meg, és amikor rangsorvitát kellett rendeznünk megráztam a grabancukat rendesen.

Amikor hazajövök örömtáncot járnak, jókat szoktunk kirándulni, labdázni, vagy csak bohóckodni.

Nem hiányzik nekik h megnyaljanak, és ha parancsolnám, akkor se szivesen jönnek be a lakásba.

Ha zöldek sötétzöldek, akkor ők a hisztis menhelyesek.

2010. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Az én ágyban alvómnak is van funkciója,pl.vele keresem a kenyerem,kutyás őr vagyok.Már csak ezért is megérdemel egy kis extra kényelmet.

Kollégám kertben tartja a kutyáját,jól érzi magá,semmi baja.

2010. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
10:22 "akkor ők a hisztis menhelyesek" Ezzel saját magadról mondtad el mennyire buta vagy. Ugyanis ennek a 2 szónak az összekapcsolása nagyjából annyira vall született tahóságra, mint mikor az éhező etióp gyerekekről kreálnak vicceket.
2010. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Kutyás őr vagy de otthon el tudnák lopni a kutyád? :D Ez vicces! Egy őrnek alap kéne hogy legyen az élelemmegtagadás tanítása. Az én kutyáimhoz bizony nem érhet senki idegen ha ők vagy én nem akarom... Az enyámek sem a kertben lófrálnak, hanem kennelben vannak amikor nem vagyok itthon... Élelmet nem fogadnak és nem olyan buta kisszelíd kutyuskák akiket ki lenet emelni... Talán nem divatfajtát kéne venni és akkor nem kéne félteni...

Arról meg hogy ki mit akar: a gyerek is meg akarna enni egy zsacskó cukrot, de attól még mindenki tudja hogy az nem jó neki :)

Ne aggódj, a kutyádnak az ágyadban is baja eshet. Hozzánk kétszer betörtek, és szétdúlták a házat. Ha bent lettek volna a kutyáim akkor nekimennek a betörőnek és az bántja őket! Így viszont csak idegeskedtek a kennelben, mert nem riasztónak vannak! Úgyhogy azért annyira ne nyugodj meg...

2010. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%

A bullterrier nem divatfajta tudtommal.

Az előző pl.bárki idegen ölébe bemászott,ehhez képest éles helyzetben keményen megvédett.

Mindig arra nevelem a kutyáimat,hogy mindenkivel békések,kedvesek,birkák legyenek mindig,kivétel éles helyzetben,akkor álljanak helyt keményen.

Nem szeretem,ha az utcán barátságtalan a kutyám az őt megsimogatni akaró idegenekkel,pl.gyerekekkel,már csak a véletlen balesetek elkerülése miatt is.

Élelemmegtagadás:a téren,utcán nem vesz fel semmit,szoktuk gyakorolni a kutyasuliban az élelemmegtagadást,nem nem tudom,a saját területén is csinálná-e(már ha lenne saját területe).

2010. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%

Sötétzöldek, uff ez tetszik. Na, látom, már itt is itt vannak, akik lepontozzák azokat, akik elismerik, hogy a kutya falkában élő állat, ahol van egy rangsor. A lepontozóknál, gondolom a kutya a falkavezér. Nem te viszed sétálni, hanem ő visz téged. Te alszol az ólban, a kutya az ágyban. A kutya megy dolgozni, és te őrzöd a házat. Az is egy megoldás.

Nekem is van kutyám, nem egy, több, és megvan a falkán belüli rangsor. Én vagyok a legidősebb kutya feljebbvalója, ő meg a többié. Amikor az egyik megelégeli, hogy a sor végén kullog, akkor verekszenek a kutyák, amibe én nem szólok bele, természetesen. Általában az öreg szokott nyerni. Ha valami olyat tesz - megfogja a csirkét, lepisili a tuját, bántani akarja a macskát -, akkor kap egy nevelő célzatú pofont, és onnan már tudni fogja, hogy mit nem érdemes tennie. Ennek ellenére nem rettegnek a kutyáink tőlünk, sőt, elhalmoznak szeretetükkel. Persze, nyalogatni, felugrálni nem lehet. És kinn laknak, télen is.

2010. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Azért érdekes, hogy a szélsőséges kifejezést az állatvédőkre mondják. Holott többnyire azok vannak lepontozva, akik olyanokat írnak, hogy "minek az állatorvosra pénzt költeni, vegyél rajta tv-t" vagy hogy "ha be akar jönni fejberúgom hogy tudja hol a helye". Ilyen esetben pedig szerintem nem az a szélsőséges, aki lepontozza a választ, hanem aki úgy gondolja, hogy ő vitte az állatot a házhoz, szolgálja őt, ennek ellenére semmit nem érdemel meg és ha ő éppen azt tartja menőnek, akkor ahoz is joga van, hogy bántsa. Nem azért csap az orrára, mert bútort rágott, hanem mert a szomszéd csaj éppen az udvaron van és lássa már, hogy ő mekkora bika.
2010. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%
Az olyan embereket meg kéne kötözni, és Teletubbiest nézetni velük.
2010. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!