Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valami kifejezés a szélsős...

Van valami kifejezés a szélsőséges állatvédőkre?

Figyelt kérdés

Azokra a gyakorikérdésekre járókra gondolok, akik automatikusan verik a negatívot, ha valaki leírja, hogy pl a kutyának kint a helye. Vagy leírja, hogy a kutyának nem árt, ha kap két pofont.

Arra is verik a negatívot, ha valaki nem hagyja a pofáját nyalatni a kutyájával.


A környezetvédőknél, ezeket az elvakult, eltorzult betegeket, sötét zöldeknek nevezik.


Mi minek nevezzük, ezeket sötéteket?


2010. jan. 29. 23:02
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
42%
Teljesen igazad van, sötétek az emberek. Lassan már egy kutyának több joga vn, mint egy embernek, mert egy kutyát nem rakhatsz ki az utcára, de mindenféle trógerek kirakhatnak akárkit a házukból. aki akar, az aludjon a kutyájával, macskájával, sőt, egyen vele egy tányérból, de akkor sem normális. Ok, hogy érző lény, de egy állat könyörgöm. Ne verjük agyba-főbe, ne éheztessük, ne kössük meg, de van egy határ. De mit várhatunk ettől a világtól, ha odáig eljutottunk, hogy ha saját magunkat akarjuk megvédeni egy támadástól, betöréstől, és esetleg jól megverjük a rablót, mi kerülünk a bíróság elé. a következő szint az lesz, hogy ha valaki elakarja venni a pénztárcánkat, meg kell adni a bankkártyánk pin kódját, különben mehetünk a dutyiba. A nagy állatvédésnél pedig mi megyünk a kutyaházba, a drága blöki pedig nézi a meleg szobában a Maunika-showt, mert ugye ő nem fázhat, nem éhezhet, nem nevelhető, pofozható, csak mink, EMBEREK.
2010. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Na ez az, örülök, hogy van még pár ember aki józanul gondolkodik.

Edzőterembe, vagy munkahelyen sokat beszélgettem ismerősökkel ezekről a dolgokról és mind így látják.

Kisváros, kertes házas környezetben lakunk.

Szülők faluról vannak, ők még ennyi jogot se adnak a kutyának. Van egy kutya, ami felvesz egy olyan tulajdonságot ami kellemetlen, megy póráz végére, vagy eltakarítják, és hoznak másikat. Nem nem azt mondom, hogy ez normális, de csókolózni a kutyával, az számomra legalább ennyire taszító.

2010. jan. 29. 23:43
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

Akkor nem csak engem pontoztak le mert le mertem írni, hogy egyszer megvertem a kutyámat. :) Egy állat tanulja meg hogy hol a helye, különben sok gondot fog okozni a későbbiekben. Ezzel a szirupos, nyálas hozzáállással, hogy szegény kuutyuli mutyulika nem lehet egy nagytestű kutyának parancsolni, márpedig, ha egy kutyának nem főnöke a gazda az még sok bajt fog okozni.

Amúgy szerintem sok embernek nincs jobb dolga azért játssza itt az eszét. Sok nőnek meg nincs gyereke és az anyai ösztöneit így próbálja kiélni.

Soha nem kínoznák meg feleslegesen egy állatot sem, de ha húst akarok enni levágom a csirkét vagy a nyulat gond nélkül. Ami itt megy az már túlzás. Nálunk a kutyának az udvaron a helye és kész. Van kutyaház, ki van bélelve szalmával, aludjon ott. Én nem engedem be a lakásba a gyerek mellé. Ez egy állat aki jó barát, de nem ember, hogy pl. velem aludjon.

Az elvakult állatvédők meg remélem egyben vegetáriánusok is, mert szegény csibuci mennyit szenved mikor elvágják a torkocskáját.

2010. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedem a kutyámat, hogy nyalogasson, de akkor sem pártolom a verést. Max. félni fog tőled, de semmi tekintélyed nem lesz a szemében. Nem azokra gondolok itt akik néha odacsapnak, mert persze megesik, hogy az ember idegességében odacsap (bár én még egyszer nem ütöttem meg a kutyám), de azt nem bírom amikor valaki csak, mert ő az ember és bármit megtehet szétveri szerencsétlen kutyát és terrorban tartja. Szóval mind a két oldalnak meg van a túlzása..
2010. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell a kutya fenekébe mászni, de ha mi szaporítjuk őket, úgymond mi döntöttünk úgy, hogy ők itt és ennyien legyenek, akkor azért ne cseléd számba vegyük már őket. Kötelességünk gondoskodni róluk. Keressen meg a romok között ha bajban vagy, vezessen az utcán ha vak vagy, védjen meg a betörőtől, de te rávághatsz ha olyat tesz, ami neked nem tetszik, mert "ő csak egy kutya,te meg ember vagy". Ember. Ez önmagában nem egy rang.. jó lenne megérteni.
2010. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Az én kutyám lakásban van,bérházban élünk.Ágyban alszik.

Ennek ellenére azt mondom,egy kint tartott kutya,ha rendesen kap enni-inni,meleg fekvőhelye van,foglalkozva van vele minden nap,nincs rossz dolga.

Én biztos nem fogom kint tartani,mert a frász törne állandóan,nem éri-e baj.

2010. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Na látod én az ilyentől mászok falra. Hiába tartom többre a kutyáimat mint az embereket, attól még ők kutyák tehát falkában élnek, ahol rangsor van! Tehát nincs egynelőség. A vezér helyén más nem aludhat. Aztán az ilyenek csodálkoznak hogy a fejükre nő a kutya... Mert ugye kint az ólban vagy az ágyad mellett a kutyakosárban biztos valami halálos baja eshetne! -.-'
2010. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%

Seprűnyél? Okos...


Van valami kifejezés a szélsőséges idiótákra?

2010. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj nincs a kutyával,köszönöm.A másik bullterrierem 16,5 évig aludt az ágyunkban,és a világ legjobb kutyája volt.Munkavizsgát és még pár másféle vizsgát is tett,munkakutyaversenyeken indultunk vele.

Fajtamentők oldalán olvashatod,hány bullyt lopnak el kertből.Köszönöm,én ebből akkor sem kérek,ha kertes házam lesz.Meg abból sem,hogy valami bunkó esetleg megmérgezze a kutyám,ez sem ritka.

Más:én nem kritizálok senkit azért,mert kint tartja a kutyáját,ezért nincs joga senkinek minősíteni az én kutyatartásomat.Még eddig egy kutyám sem panaszkodott,hogy ez nem tetszik nekik.Ha nem szeretne az ágyamban aludni,van az ágy lábánál szobakennel,nyitva van,aludhat ott is,ha azt akar.Nappal nagy ritkán igénybe veszi.

2010. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

A szélsőségesek mindig voltak, vannak, lesznek az élet minden területén.

Mostanában divat lett állatvédőnek lenni. Ez önmagában nem is lenne baj, de isten óvjon a szaporodó szélsőségesektől:(

Azt elfelejtik ezek az állatvédők, hogy az állat nem ember, s bizony van funkciója is egy állatnak, s az nem kimondottan az, hogy a gazdi ágyában kinyalja a ...fülét!

2010. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!