Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Neked okozott már fizikai...

Neked okozott már fizikai sérülést háziállatod?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megharapott, megkarmolt, megmart, megcsípett, stb. Mi történt pontosan? Mit csináltál utána az állattal?

2015. máj. 11. 19:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kutyám és patkányom. Kutya vissza harapott már a kezemre többször, akkor meg lett bűntetve. Patkány nem volt megbűntetve :D ennyi.
2015. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Fiú tengeri malac megharapott úgy hogy teljesen bennem volt a foga egy csaj malacon ölték egymàst és rossz helyre nyúltam. A kutyám kölyök korában véresre harapdálta a karomat, játszott és nem lehetett leálítabi. Anyám macskája majdnem kikapta a szememet a szemhélyba akadt meg a körme azt hittem be.zarok.
2015. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 piriiiii ***** válasza:

Hát persze. Kit nem? :D Játék közben millió karmolást, harapást kapok. Ha eldurvul a helyzet, főleg kutyánál, például az arcomba kap (az arc felé harapást, karmolást nagyon szigorúan veszem, tesómat 3-4 évesen megharapta egy kutya, és még mindig látszik az arcán a seb, igaz, hogy ő incselkedett a kutyával, és elvette a csontját...), akkor leszidom és abbahagyjuk a játékot. Nem egyszer harapott már orron, szájon a kutyám, egyszer hetekig nem tudtam orrot fújni... :D

Viszont ma én okoztam neki sérülést. :( Egy foggantyús labdával, lendítettem a karomat a testem mellett, a labda repült, a kutya meg túl közel állt, és kicsit fejen találtam, jó nagy hisztit csapott, de már jól van persze... :D

2015. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Vadászgörények elég sok sebet okoztak, még mindig látszanak a hegek pedig évek óta nincsenek meg. Kutyák is párszor megharaptak, sőt karmoltak játék közben. Nyúl és macska is karmolt már meg sokszor. A kacsa is rendesen tud csípni amikor a kiskacsákat félti. Ja meg egyszer a koca a lábamra lépett véletlenül, asszem az fájt a legjobban. 250 kg... :) Semmit se csináltam, a jajgatáson kívül. :)
2015. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Verekedő tengerimalacok közé nekem is sikerült benyúlni. A hüvelykujjamnál kapott el az egyik pont az izomba. 3 napig fel volt dagadva az ujjam, a heg azóta is látszik. De harapott már meg a hörcsögöm, patkány, egér, kutya, a görényeim rendszeresen ha néha eldurvulnak játék közben.
2015. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 OLYMPUS válasza:
49%
A kutyám harapott meg de nem büntettem meg inkább a kedvenc ételén keresztül meg tanitottam viselkedni bántás nélkül csak türelmesnek kell lenni vele és hallgatni fog arra amit mond az ember neki ezt a módszert csak ajánlani tudom mert bevált módszer általában a bántalmazott házi kedvenc annál jobban vissza támad minél többször kap.
2015. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
A kutyám megharapta a kezem (kistestű), amikor még fél éves volt, mert oltás kapott, és nagyon fájt neki:( (úgy, hogy vérzett tőle a kezem) Persze nem lett megbüntetve, mert ez csak ösztön volt, és szegénynek az oltás is elég rossz volt.
2015. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%
A cicám játék közben néha megkarmol, nem szándékosan, inkább csak véletlen szokott odakapni amikor vadabbul játszik. Büntetni nem szoktam, csak megvárom ilyenkor, míg lenyugszik egy kicsit és csak azután folytatódik a játék.
2015. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Valójában egyszer mindenkit érnek majd fizikai sebek a házi kedvencétől.
2015. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
9. vagyok: Nem szabad őket sokáig büntetni! Elég az ha leszidod és kicsit meglökdösöd.
2015. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!