Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Neked okozott már fizikai...

Neked okozott már fizikai sérülést háziállatod?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megharapott, megkarmolt, megmart, megcsípett, stb. Mi történt pontosan? Mit csináltál utána az állattal?

2015. máj. 11. 19:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Engem a kutyám harapott meg.

De csak játékból,szóvap az esetek 95%ban nem látszik meg.Persze ilyenkor mindig hangosan rászólok és az általàban hat.

Volt egy elég agresszív kutyánk,ami volt hogy véresre harapta a kezemet...


Nyáron,amikor általában shortot viselek,akkor meg előfordul hogy megkarmolnak(nem szándékosan)


Volt olyan is,hogy nem közvetlenül okoztak sérülést.

Idén,augusztus közepe táján,épp sétáltunk.Vihar volt készülőben,úgyhogy még nem esett az eső,de dörgött az ég.

Hirtelen a közelben csapott be a villám,a kutyák pedig nagyon megijedtek,és elkezdtek az ellenkező irányba rohanni.

Csak hát.....Flexi pórázzal,amit jól végig húztak a lábamon,ennek köszönhetően lett egy vágás a lábamon,ami még most is látszik,pedig több mint 2 hónapja történt.

2015. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Az első német juhász kutyámat még bent etettem a lakásban.Sajnos nagyon védte az ételét.Volt úgy hogy mikor ki akartam engedni, belekapott a lábamba.Aztán bent volt a szobámban ,és a szoba ajtó megint csukva volt,ki akartam engedni, és megindultam az ajtó felé,de a kutya nem akart kimenni , én parancsoltam neki a tanult módon erre bele kapott; a jobb mellembe az ajtóig el sem jutottam Anyut hívtam fel telefonon a másik szobában volt hogy vigye ki a kutyát mert nem mertem meg közelíteni.És még volt pár hasonló húzása. Az Orvossal meg vizsgáltattuk majd kiderült hogy dipláziás a hátsó két lábba bár még nem látszót rajta,az az nem volt tünete sántaság vagy ilyesmi,Röntgen mutatta ki, de már fájdalmat okozót neki.6 éves volt ekkor.Még 5 évig volt meg utána aztán teljesen elborult az elméje az orvos lelőtte altató injekciózva mert nem tudtunk kimenni a házból.A doki ránk bízta a döntést így a végén elaltattuk.Mostani német juhászom még soha nem harapott meg, pedig már elmúlt 6 éves!!
2015. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hörcsögöm harapott meg még kölök koromban. Kutyáim sose bántottak. Maximum játék közben véletlen megkarmolt, vagy amikor fekszünk, és ugatnak a kutyák kint, belelép a gyomromba :D de semmi olyan, ami támadó szándékú lenne.
2015. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

kutyám van de még nem okozott semmilyen sérülést,

jó kutyi :)


de viszont volt régen egy kandúr koromfekete cicánk ami elkóborolt és kb 3 hónap után vissza jött hozzánk,(már rég aszt hittük hogy elpusztult vagy valaki elvitte "magának".


reggel mentem ki és megpillantottam hogy a kerítés tetején ül, először azt hittem hogy nem is a miénk, csak valami kóbor cica,

nagyon agresszív volt fújt és karmolt na ő okozott nekem sérülést...karmolás, harapás, dögivel, olyan mintha kicserélték volna nem is ő lett volna.

még egy két évig láttam a faluba majd soha többé, valami ki hozta belőle a vad állatot..

2015. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Menhelyről örökbefogadott kutya, 1 éves volt akkor, meg kellett kötni, hogy nehogy elszökjön. De elszakadt a lánc és felakasztotta a hátsó lábát a szőlőre. Ki akartam szabadítani, fájdalmában belekapott a kezembe, jó alaposan. Felvettem egy erős munkáskesztyűt és harapófogófóval szétvágtam a láncot. Nem győzőtt bocsánatot kérni,de nem bántottam, nagy fájdalmai voltak.
2015. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 gom ***** válasza:
Igen.A cicusaim játékközben megkarmoltak,de egyik se volt súlyos.A kutyám is,sokszor ugrik rám és már megkarmolt (egyik sem látszott).Mi nem büntetjük őket.
2015. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs lovad..
2016. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Egyszer a sisakos kaméleonom kajának nézte az egyik ujjbegyemet, nem vérzett, de eléggé fájt azért.

(mivel a nyelvével nem tudta megragadni az ujjamat, gondolta akkor belém harap egyet) :D

2016. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
engem mart meg kígyó, harapott meg kutya, teknős, macska, nyúl, hörcsög.csípett meg papagáj. karmolt meg nyúl, cica, kutya és estem jóról is jópárat
2016. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
30%
29.vagyok. és max szóbeli szidást kaptak. nem szabad megütni egy állatot, mert örökre félni fog
2016. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!