Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Neked okozott már fizikai...

Neked okozott már fizikai sérülést háziállatod?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megharapott, megkarmolt, megmart, megcsípett, stb. Mi történt pontosan? Mit csináltál utána az állattal?

2015. máj. 11. 19:26
1 2 3 4
 31/38 Évi1128 válasza:
Engem egyszer megharapott a kutyuskám. Nem csoda rotweiler volt. Kórházba kerültem és és oltásokat kaptam. Utána anyukám annyira megharagudott rá , hogy elvitette a házunktól. Én több hónapig sírtam és mérges voltam anyura, de utána már megnyugodtam. Most van egy sokkal aranyosabb kutyuskám , és őt nagyon szeretem. Most már megértem anyut , mert csak azért csinálta , hogy megvédjen , igaza volt.
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Rotik nem az értelmi képességeikről híresek. Nem kötődött se hozzád, se a családhoz.
2016. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Enyhe kutyaharapás, sok macskaharapás és karmolás,különféle rágcsálók szint majdnem 1 centire bele tudják mélyeszteni a fogukat az emberbe, volt egy nagyon vad lány hörcsögöm, többször előfordult h megharapott és nem húzta ki a fogát, a kezem meg reflexből elrántottam és ilyenkor több métert repült. A kutyára szoktam rákiáltani ha támadja a vendéget, vagy lefogom, hörcsögöt annyival büntetem h egy időre külön teszem egy vödörbe.
2016. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgat el, feleslegesen ugat és balhézik, leöntöm. Megtanulta, mert ha meglátja az edényt, már menekül a házába. Ha így se hallgat, megkötöm és rázom a láncát. Morog a házában, de érti.
2016. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Engemet a görögteknősöm rendszeresen próbál harapdálni. Nem tudom, hogy miért, de egy ideje mindenkinek meg akarja harapni az ujját.

Persze növényevő, nem tudja átharapni a bőrt, kb. olyan, mintha egy erősebb csipeszt raknál az ujjadra.

2016. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Engem a nyuszim harapott meg, mivel azt hitte az újamra hogy kaja.Nem szidtam meg, csak annyit mondtam hogy ejnye Muszi.Volt amikor megkarmolt, de az igazából nem volt megkarmolás, mert csak rámászott a lábamra és hosszúak a körmei.Egyszer a barátnőm kutyája is megharapott.Csak azért mert futottam előle.Legszívesebben pofán vágtam volna.De ők nem büntették meg.A lábamat harapta meg egyébként.(a puli hülye fajta)

És van mégegy storym.Anyukámat (még gyerekkorában) megharapta a kutyája.Aludt a kutya, anyukám közben simogatta.Az állat hirtelen felpattant és beleharapott anyukám szeme a

latti részébe.Aztán menekült ki a teraszra és a kut😑

2016. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Engem a nyuszim harapott meg, mivel azt hitte az újamra hogy kaja.Nem szidtam meg, csak annyit mondtam hogy ejnye Muszi.Volt amikor megkarmolt, de az igazából nem volt megkarmolás, mert csak rámászott a lábamra és hosszúak a körmei.Egyszer a barátnőm kutyája is megharapott.Csak azért mert futottam előle.Legszívesebben pofán vágtam volna.De ők nem büntették meg.A lábamat harapta meg egyébként.(a puli hülye fajta)

És van mégegy storym.Anyukámat (még gyerekkorában) megharapta a kutyája.Aludt a kutya, anyukám közben simogatta.Az állat hirtelen felpattant és beleharapott anyukám szeme a

latti részébe.Aztán menekült ki a teraszra és a kutya még a combjába is beleharapott.Szerencsére a nagypapám orvos volt,így összevarrta a sebeket.

2016. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kismillió. Kisgyerekként (kb 4 évesen)folyton csesztettem nagyszüleim tacsiját mikor evett, és egyszer, kétszer odakapott. Még 24 év után is látszanak a hegek. 7 évesen meghúztam az első cicám farkát, úgy megkarmolta a kezem, hogy még mindig látszik a heg. Amióta szorult belém némi értelem maradandó sebet nem kaptam, de 2 vadászgörényem vt, 1x harapott meg mind2. Az első első nap az ismerkedésünknél, mert nem vt kézhez szokva. Mivel szájzárat kapott így lefeszítettem az ujjamról, a másik pedig etetésnél a csirkenyak helyett véletlen a húslével átáztatott újjam kapta el. Nem büntettem meg egyiket sem. Eddig 6 saját macskám volt/van, még 3 él belőlük. Kiscicaként mind harapott karmolt, leszoktattam őket, ez sem zavart. Van egy kutyusom, ő is rágcsált kicsinek, mint minden kutya, őt is leszoktattam. Egyszer a nagy sándor papagájom kicsípott az ujjamból egy darabot. Azthittem bef*sok nem tudom mi lelete, mert baromi szelíd, sosem bántott előtte, és azóta sem. Illetve több hüllőt is tartok, van 2 kutyafejű boám, takarításnál amíg vettem ki az eggyiket, a másik, amit nem láttam, hogy a sarokban gubbaszt rámart a karomra. Az sem volt kellemes, de az én hibám volt a dolog.
2016. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!