Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet nyulat leadni?

Hol lehet nyulat leadni?

Figyelt kérdés
Hol tudok nyuszikat leadni és milyen súlyhatártól és kortól?
2010. ápr. 6. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ezért utálom én a húsvétot...

Próbálkozz a legközelebbi állatkertnél(elvileg már nem vesznek be, de egy próbát megér) vagy kisállatkereskedésben.

2010. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem, hogy minek vettél nyulat?
2010. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha házi kedvenc volt, akkor esetleg itt: [link] .

Amennyiben levágásra akarod leadni (nekem inkább ez jött le a soraidból) akkor no comment...

2010. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Miért no comment? Igenis vannak emberek, akik megeszik a nyulat, nem csak üngyőkém-prünytőkém! Húsboltokban érdeklődj!


Ha meg megunt nyusziról van szó, állatkert. Csak nem tudom, minek vettél akkor nyulat? Nem kötelező.

2010. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem levágásra van süldő nyulam eladó!!!!! olyat írjatok ha lehet ( és a nyulat nem csak kedvencnek szokták tartani hanem enni is szokták) amúgy én ellenzem a húsvéti kisnyúlvásárokat mert annak semmi értelme csak azért tartani 2 nyulat hogy egy kis pénz bejöjön húsvétkor :S:S
2010. ápr. 6. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal 3,5 kg az ideális élőtömeg.

Kérdezősködj körbe a környékeden, mindenhol vannak, akik körjáratban, teheríutóval gyűjtenek havonta egyszer, én mondjuk itt nálunk Zalában kettőt ismerek.

2010. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyúlhús a kedvencem, és tenyésztjük.

Amúgy kérdező: kamionokon szokták gyűjteni, van hogy végigmegy x faluban míg megtelik, ezt nem tudhatom nálatok hogy van, mindenütt máskor van.

2010. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!