Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Öltetek már meg valamilyen...

Öltetek már meg valamilyen állatot?

Figyelt kérdés
nem szúnyogra meg ilyenekre gondolok
2010. ápr. 23. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem sosem.Kivéve ha egy olyanra gondolsz mint pl. hangya h ráléptünk.Más állatot soha nem tudnék megölni.
2010. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Légy, pók, ilyenek, Az előttem szólóhoz hasonlóan, én sem tudnék ártani egy légynek sem. Na jó, annak talán igen... :)
2010. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Ami azt illeti, most így hirtelen belegondolva úgy vagyok vele, hogy egy gonosz embert sokkal könnyebben meg tudnék ölni, mint egy kedves állatot.
2010. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ölnék állatot semmi pénzért. Még a legyeket sem ütöm le... kiterelem inkább és kész. Én még őket is sajnálom, hiszen élőlények, csak épp nem valami aranyosak.
2010. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az állatokban nincs gonoszság, rosszindulat! Sose bántanék semmilyen álltatot sem! Hogyha mondjuk 1 szavannán rámtámadna 1 oroszlán (azt is pesrze csak az ösztönei miatt teszi) és lenne rá lehetőségem nyílván nem áldoznám fel magam hanem őt.. DE itthon még a pókot, a legyet is kiviszem, kikergetem de sose ölöm meg őket!:)
2010. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Egyszer egy egeret. Még nagyon kicsi voltam és a macskának fogott egyet, amit odahozott megmutatni, én meg elvettem tőle, hogy dejó van egy egérkém. Beletettem egy vödörbe és kapott sajtostallérokat meg vizet, mert azt láttam valami mesébe, hogy azt szeretik:C Aztán persze elpusztult:CCC
2010. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Tyúk,Disznó ja meg ha rámtámadna egy kutya és véletlenséggel lenne nálam egy kés biztos használnám:D
2010. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
100%
Elöbb viszek kis például egy pókot a kezemben mint hogy megöljem.. nem bántok semmilyen állatot. A félelmeinket magunknak kreáljuk..egyenlő ezzel a fóbia is.
2010. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

legyet, gilisztát(kiskoromban), csigát is kiskoromban

békát nem biztos :S

pókot viszont igen, sajnos a fóbiám erősebb, minthogy azt csináljam, hogy ha esetleg rajtam van és leesik rólam, hagyjam el menni. eltaposom. nagyon erős félelmem van velük szemben, elájulni is eltudnék, tehát :D

2010. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

:)

én is így vagyok vele, hogy inkább megfogom a legyet, és kiviszem a házból, mint hogy leüssem. Persze ez kiskoromban nem egészen így volt :)

Régebben összeszedtünk egy csomó cserebogarat egy ásványvizes flakonban, és kifüstöltük őket..vagy pl. békát vágtunk szét életlen késsel, és ami a legdurvább, egy macskát belefullasztottunk a pocsolyába, bár ez nem én voltam, hanem inkább a haverom, csak mondta, hogy toljam bele a fejét én is :) így visszagondolva elég barbár

2010. ápr. 23. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!