Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Öltetek már meg valamilyen...

Öltetek már meg valamilyen állatot?

Figyelt kérdés
nem szúnyogra meg ilyenekre gondolok
2010. ápr. 23. 18:21
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
hát...nem túl jó rá visszagondolni, de már szinte alig emlékszem, 20 éve volt kb
2010. ápr. 24. 19:37
 22/30 anonim ***** válasza:

Én Franciaországban találtam egy fiókát ami valószínű kiesett a fészekből, kerestem a fészket de nem találtam, felvettem és vittem a lakhelyem felé ahol volt egy nagy kutya ő biztos megenné, nem, nem adom oda neki. Aztán találtam egy rendőrt akitől megkérdeztem mit tegyek vele (nem nagyon beszélem a nyelvet), ő mutatott a Loire felé ami kettészelte a várost, és hogy fojtsam bele. Elég drasztikus megoldás, de sajnos nagyon pici volt a madárka és nem lehetett volna felnevelni, így könnyek között belefojtottam a folyóba. szörnyű volt, mai napig lelkifurdalás gyötör, ha visszagondolok rá. Nem ajánlom senkinek azt az érzést.

Egyébként én a bogarakat szoktam arrébb tenni az útból ha megyek a városban és mászik egy előttem.

2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Jajj, istenem, és azok, akik kitessékelik a legyeket is, mi csináltok, ha szúnyog van? Megkéred, h ne csípjen tovább? Vagy hagyod, hadd lakmározzon? És a kullancs? Bolha? És ha mész csak simán az utcát, szted hány állatot nyírsz ki a tudtod nélkül? A hangyákat, akiket eltaposol, rituálisan eltemeted, vagy mi? Úristen, ne legyetek már f.szok, emberek!
2010. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pont nemrég egy ismerősömnél láttam, hogy elfogtak egy egeret ragasztóval. Direkt egérfogási céllal, de olyan ragasztó, amiben nincs külön méreg. Az egér még javában élt és próbált rugdalózni, meg pislogott. Nyilván kivágni a ragasztóból nem lehetett volna. Az ember simán élve kidobta én meg kivettem a kukából, ráraktam egy karton lapot és izomból rátapostam. Így nem szenvedett tovább. Ki tudja, lehet, hgoy 2 napig is elélt volna, aztán szomjan hal. Azért így csak jobb volt. De majdnem elbőgtem magam...
2010. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%

Én fentartom magamnak továbbra is a jogot hogy húst ehesek, nem vagyok olyan mint sok ember aki megeszi a húst de állatot úristen nem ölne meg, ha kell puszta kézzel megverekszem egy oroszlánnal is akár utána pedig jóízüen megeszem, a bőrét meg magamra teritem mint ahogy dicső ősöm Herkules tette! Ha valaki van anyira bátor hogy úgy gondolja hogy engem meg puszta kézzel megfojtana akkor hajra, játszuk le, de ne haragudj, téged már nem foglak megenni, az ilyen embert tiszteletre méltóan szintén saját két kezemmel eltemetném, minden tisztelete megadnék neki és elsírnám magam a buta halálán! Ha meglátok egy vadállatot összefut a nyál a számon és az agyam azon kattog hogy ölhetném meg! 1 kiló húst megtudok enni probléma nélkül, 2 hónapon keresztűl kizárolag húson éltem bármiféle probléma nélkül de ha 1 tányér babot megeszek már fosok hasfájás közepette!

Ilyen vagyok, ilyenek a génjeim, ettől izmosabb és szálkásabb a testem mint egy oroszláné bármilyen szteroid nélkül, ettől tudnék utolérni futásban egy szarvast és ettől tudnék puszta kézzel megfojtani egy vaddisznót, vadásznak, ragadozónak születtem és ha bárki ezt meg akarja fosztani tőlem akkor szívesen kihivom egy szabályok nélküli mérkőzésre, ahogy az igazi vadállatok teszik... Mert én ellentétben a többségtől én nem is tartom többnek magamat egy vadállatnál, csak okosabb és erősebb vagyok náluk, puszta kézzel ha mondom!

2010. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
én csak hatlábú repülő elefántpárducférget csaptam le egy páfrány levéllel
2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
06:16 xDxDxD én ezen csak röhögök, bocsi, de ki hiszi ezt el? vámpír nem vagy esetleg? :P
2010. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2010. ápr. 25. 13:30
 29/30 anonim ***** válasza:
A szunyogot lecsapom, de ezen kivul soha semmit nem tudnek megolni...
2010. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

06:16 Az igen, mi vagy te, Edvárd? :D


Am rovarokat csak. Meg folyamatosan ölöm a méheket, mivel a köcsög szomszédunk idehozott 20 családot és nem tudom miattuk megközelíteni a tavunkat...

2010. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!