Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Öltetek már meg valamilyen...

Öltetek már meg valamilyen állatot?

Figyelt kérdés
nem szúnyogra meg ilyenekre gondolok
2010. ápr. 23. 18:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

De kegyelemből is lehet állatot ölni! Amikor a nyuszink a lábam alá futott, még kicsi voltam, akkor szegénynek kitört a nyaka azt hiszem, és anyuékhoz sírva rohantam, hogy valami van a nyuszival. A földön feküdt és rugdalódzott, láttam, hogy nagyon szenved. Aztán annyit láttam, hogy anyuék mennek egy nagy késsel, aztán a vérfoltot a szőnyegemen, és annyira sírtunk öcsémmel, hogy az már ordítás volt. Most is sírva fakadtam, ahogy ezt leírtam és visszaemlékeztem. Rémálom, még rosszabb lehetett szüleimnek átélniük, megölni azt a szegény kis drága nyuszikát, még csak fél éves volt kb szegényke. :'(

Sosem fogom megbocsátani magamnak.

20/L

2010. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

szúnyogot, legyet, hangyát, csigát (ha nem veszem észre és rálépek) de mást nem lenne szívem.

pont ma voltam egyik ismerősünknél, és ő tart vagy 30 nyulat. van egy csomó féle korú (3 napostól az 1-2 hónaposon át az 1-2 évesig) annyira aranyosak, hogy legszívesebben elhoztam volna egyet. eddig azt hittem, hogy hobbiból tartja, de kiderült, hogy levágják őket... :/

néztem egy nagyot :S

2010. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer kocsival egy cicát, olyan hirtelenűl lépett ki az útra és gyakorlatilag néhány centire az autótól hogy amikor rátapostam a fékre már elvolt ütve! Egyszer pedig valami héja vagy nem tudom zuhanó repüléssel neki ment az autónak, aztmondják mert szürke és csillogot és azthitte hogy valami zsákmány! De anyira szeretem a húst és anyira finomnak és nyálcsorgatónak találom a vadhúst hogy ha szembe találkoznék egy őz, szarvas vagy vaddisznoval biztos hogy megpróbálnám megfolytani és hazavinni!
2010. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
a fácán hús is nagyon finom, mi azt gázoltunk egyszer, haza is vittük, sokkal izmosabb, keményebb a húsa mint a csirkének, nagyon finom.
2010. ápr. 23. 18:53
 15/30 anonim ***** válasza:
Szúnyogon stb. bogarakon kívül soha nem tudnék ártani egy állatnak...
2010. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
rovarokon kívül csirkét meg disznót öltem
2010. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Legyet, szúnyogot. Mást nem, legalábbis akarattal. A vadhústpedig még soha nem kóstoltam, nem mertem. :) Pedig már 22 évesen ideje lenne lehet.
2010. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező, te aztán csodálatos vagy... Mondod, h soha nem ölnél állatot, aztán közlöd, h jah, am kiskoromban kínoztam őket. Aztán csak annyi, h: barbár?! Chö, én a te fejedet nyomnám bele a vízbe!!!
2010. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%

előző vagyok:

"toljam bele a fejét én is :)" ÉS EGY SZMÁJLI??????!!!!!!!

A ku.rva anyátokat! Lehet lepontozni, leszarom :S

2010. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Nem, de a puszta kezemmel segíteném a másvilágra, aki a szemem láttára próbálná meg! Mit élvezhet benne az az elmebeteg, degenerált barom, aki ilyet tesz?! A légy nem a kedvenc állatom, de él és élni akar, ahogyan én is, ezért többnyire csak kiterelem, ha beröppen a szobába.


Kérdező, kérlek, ne haragudj, de én is nagyon undorítónak találom, hogy mosolyogsz azon, amikor megfojtottál egy cicát. OK, hogy azt mondod, ma már nem tennél ilyet, de úgy tűnik, a legkevésbé sem bánod, hogy megtetted...

2010. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!