Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, szerintetek?

Nem tudok dönteni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Új állat beszerzésén gondolkodom. De nem tudom mi lenne a legjobb. Most az axolotl és a rágcsálók között vacilálok. Eddig volt már macskám, nyulam, tengeri malacom, egerem (több fajta) hörcsögöm és halam. Mindent biztosítani tudnék viszont nem tudom melyik lenne számomra a legjobb...a macskákat nem kedvelem, volt egy kölyökmacskánk viszont sok gondot okozott így gyorsan túl adtunk rajta. A nyuszival szintúgy sok baj volt és nem is tudtam vele rendesen foglalkozni. Egyetlen a kutyám akivel jól elvagyunk, ő sem probléma mentes, de őt soha nem adnám el. Mos egy olyan állatot keresek akivel semennyit vagy viszonylag keveset kell foglalkozni. Írjatok rágcsálókat, hüllőket vagy vizi állatokat amik nem igényelnek 100x50cm alapterületnél többet. Nincsennek extra igényeik, nem betegesek mint a nyulak, és nincs velük sok gond. Esetleg hogy szerintetek mongol futóegér vagy axolotl lenne-e jobb? Kicsit kusza lett szerintem, remélem értitek. Köszi :)
2017. márc. 22. 23:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem azt mondtam hogy nyűg viszont napi 1-2 óra foglalkozásnál nincs többre lehetőségem. Egy nyúl vagy macska sokkal többet igényel. Ebbe a takarítás-etetés nem tartozik bele. Ez az az idő amit az állatra fordítanék. Viszont úgy döntöttem az axolotl-t választom. Kösz a sok "hasznos" választ, nem kell többet írnotok.
2017. márc. 23. 12:21
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A rovaroktól, sáskáktól elzárkózól?
2017. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Bem szívesen fogdosok rovarokat, és nem is tudnék hol bogarat beszerezni. De amúgy nem rossz ötlet. Erre még nem gondoltam.
2017. márc. 23. 12:58
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ami még eszembe jutott, az achát csiga. Sok teendőt tényleg nem igényel.
2017. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen azokra énvis gondoltam mert baromí jópofa kis állatok, viszont nem tudom hogy hozzátudnéke érni. Nekem az olyan brr.. :D
2017. márc. 23. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!