Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hörcsögeimmel?

Mit csináljak a hörcsögeimmel?

Figyelt kérdés

Tehát van két törpehörcsögöm (lányok és testvérek) akik néha huncutkodnak egymással. Ezzel semmi baj nem volt. De tegnap kaptam egy tőlük jóval kisebb szintén törpehörcsögöt. Betettem az akváriumba és elkezdte a réhi kettő szagolgatni majd az egyik ráugrott és elkezdte őt harapni odanyúltam és belém is harapott 1 óráig folyamatosan vérzett az ujjam...De ez nem is érdekes. A harapósat külön raktam de a másik régi is nekiment szegény újnak és ő is harapdosta. Szóval most külön vettem az újat. Pár perccel később pedig azt vettem észre hogy az aki legelőször megharapta a másikat nekimegy a saját testvérének. Alig bírtam leszedni róla úgy harapott és csikart. Én már tényleg nem tudom MI TÖRTÉNIK???? Már ha rá gondolok csak bőgni tudok úgy sajnálom mindet. :(( Mit csináljak? Kérlek ha bárkinek van javaslata légyszi írja le.

Ja és még nem tudom az új hörcsög nemét.



2017. júl. 21. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A HÖRCSÖGÖK SZIGORÚAN MAGÁNYOS ÁLLATOK! TILOS ŐKET (MÉG A TESÓKAT IS) EGYÜTT TARTANI! Egyesével rakd őket külön legalább 60*40 centis helyre, real nature vagy dream eleség kajával, legalább 20 centis Trixie hypno vagy fa kerékkel, semmiképp sem rácsosat!!
2017. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha kérdésed van nyugodtan írj, illetve lépj be a Hörcsög imádók facebook csoportba. Mindenben segítünk :)
2017. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló is írja: tilos őket együtt tartani. Agresszívan területvédő állatok, nem tűrik meg egymást.
2017. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!