Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fontosnak tartod, hogy a...

Fontosnak tartod, hogy a macskád ivartalanítva legyen?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért?

2017. dec. 5. 20:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

Te mekkora egy ostoba barom vagy! Téged is ivartalanítani kellene, meg az öcsédet is, aki ebben a közegben nő fel es ugyanolyan ostoba lesz mint te!

Normál emberek nem győzik menteni a macskákat, te meg sorra elleted a sajátodat, mert a fogyatékos öcsédnek nem tudod elmagyarázni, hogy nem jó ha évente 2x 15 kiscicát szül a macska. Szép kis család lehettek...

2017. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
91%
20-as! Szerintem hagyd, valahogy leragadt a múltszázadi, primitív fasuli felfogásmódnál. Nem fogja megérteni, de nyilván veri a mellkasát, hogy szereti az állatokat. Az, hogy megrövidíti a macskája életét és kiteszi őket a halálos betegségeknek az nem számít, mert a kisöccse feldobná a pacskert ha nem tudna kiscicázni.
2017. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
12%

Mindenki, aki belémkötött!

Fogalmam sincs, hogy herétek vagy méhetek van-e, de gondolom, hogy ti sem örülnétek annak, ha belőletek is eltávolítaná valaki ezeket a szerveiteket! :)


Ha a macskák nem akarnának szaporodni, akkor nem is párzanának egymással, fogjátok már fel! Én értem, hogy ez nekik szenvedés, de A FAJFENNTARTÁS MIATT CSINÁLJÁK!!!

Jó lenne, ha az emberek belátnák, hogy a macskák (és más állatok) velünk emberekkel ilyet soha nem tennének! Csak mi vagyunk olyanok, hogy szegény állatokkal ilyeneket művelünk, hogy megvonjuk tőlűk az eredeti és természetes fajfenntartás lehetőségét!

2017. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Fontosnak tartom az ivartalanítást. Benti macskám van nem szertetnék átélni egy tüzelést,se egy gennyes méhgyulladást. Kandúroknál is fontos egészségügyi okok, illetve a jelölés miatt.Nekem ez olyan alap dolog mint az oltások,és a rendszeres féregtelenítés. Ha kijárós macskám lenne a fentieken kívül arról is gondoskodnék, hogy macskabiztos kerítés legyen az udaron.
2017. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%

23: Pont a FAJFENNTARTÁS miatt van olyan rohadt sok kóbor macska! Egyébként elárulok valamit: a párzás a macskáknak nem jó. A hímnek tüskés végű pénisze van és amikor belehatol a nősténybe annak az nem kellemes. De miért van ez így? Mert ez indítja el a nősténynél a testi folyamatokat. Szóval...

Ami meg a négeres dolgot illeti, attól, hogy fiú vagy, még egy meleg néger simán megizélhetne Téged, bár én nem kívánok Neked ilyet.

Csak így mikulásra egy kis eszet és belátást. Remélem kaptál a csizmádba belőle reggel felkelve.


Egy felelősségteljes állatbarát ivartalanít, mert tisztában van azzal, hogy rettentő sok kóbor állat van.

Van olyan ismerősöm aki még a tengerimalacát is ivartalanította, mert fiúkkal nem jött ki, így lánnyal tudta társítani, és nem akarta, hogy legyenek kismalacok, ezért a fiút kiheréltette. Azóta se bánta meg!

Ilyenek is vannak...

2017. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

Mondom, fogyatékos vagy. Akkor a fajfenntartás miatt anyád is 10 gyereket szült? Vagy ha lesz egy lányod, akkor elvárod, hogy évente tolja ki a kölkóket a világra? Elvégre fajfenntartás...

Befejeztem veled a vitát, olyan sötét vagy mint a vakond belső zsebe. Idióta.

2017. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Lol, én meg azoknak "lopnám el a nemét", akik ilyeneket leírjanak. Ne csak a macskáim ne szaporodjanak feleslegesen, az ilyen gyökérzetek se.
2017. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
87%

*leírnak

Ezen az ostobaságon annyira felqrtam az agyamat, hogy már írni sem tudok. Elkeserítő, hogy emberek ilyen közegben nőnek fel, és ezt az ostoba gondolkodásmódot viszik tovább, hogy "jaj a gyerek örül a kismacskáknak". Őszintén, pont lexarom, minek örül a kedves válaszadó gyökér öccse, amíg kismacskaszezonban napi szinten kukázzák ki az állatvédők az élve elásott, kukába kidobott, bezacskózott almokat.

2017. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
14%

Jól van, én nem szólok bele semmibe sem!

Ha valaki az ivartalanított macskákat szereti, akkor az ivartalaníttatja.

Aki az eredeti, emberi beavatkozás mentes macskákat szereti, az pedig nem ivartalaníttatja.

Ennyi.

Én csak válaszoltam a kérdezőnek az én véleményemmel, de mégis belémkötött mindenki.

Békén lehet hagyni! :)

2017. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legközelebb ha találok a kukában (igen, a kukában bezacskózva) 4 kiscicát, akiknek még a szemük simcs kinyílva, akkor küldöm hozzád őket. Ezek szerint tele vagy pénzzel, minden macskát etetsz, oltatsz, féreghajtatsz. Legalábbis feltételezem, hogy nem fojtod vízbe vagy vágod falhoz a kiscicákat es az erdő mellett sem teszed ki őket.

Legalább nekem sem kell ilyenkor (munka mellett) háromóránként kelni cumiztatni.

2017. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!