Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szomszéd gyerek (Ti mit...

Ayvonka kérdése:

A szomszéd gyerek (Ti mit gondoltok? ) Több lent.

Figyelt kérdés
Most költöztünk új házba. A szomszédunk egy család, akinek van egy gyerekük, kb. 10-11-nek néz ki. Szívószálból csinál köpőcsövet, és macskát vadászik, ISMÉTLEM macskát, de úgy, hogy utána a macska vérzett. Szöges lövedék volt a macskában (kóbor), nekem kellet elkapnom szerencsétlent, hogy valahogy kiszedjem belőle. Most pedig olyan fecskendőt szerzett valahonnan, (amiben HÁL ISTENNEK nincsen tű) és vizet tölt bele. Most figyelj! Macskahangot játszik le, vagy ad ki valahogyan, én nem tudom, de a macskát odacsalja, és vízzel lespriccolja. Az én helyemben mit tennétek? Ti csináltatok ilyet amikor kicsik voktatok?

2018. máj. 20. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24%
Pont leszarnam ha lelkiserult a rohadek.en is lelkiswrult vagyok nem kicsit es nem kis dolgok miatt,de akkor se csinalnek ilyet egy allattal.Max emberrel. A gyereknek meg ugy eltornem a kezet beleazurnan a tut hogy leszarnam ha emiatt bemegyek a sittre. De lehet hogy a vegbelebe szurnam bele utana meg kinyomnam a szemet.
2018. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!