Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni sivatagi rókát?

Hol tudok venni sivatagi rókát?

Figyelt kérdés

Bővebben: Honnan tudnék szerezni sivatagi róka kölyköt, ami egészséges és megbízható forrású?

Utánanéztem és elméletileg lehet, engedély nélkül tartani mint bármely háziállatot, de mivel állatkereskedésben nem kapható ezért szeretnék bővebb infot kapni róla, honnan is lehetne szerezni egy kölyköt.

Aki tud róluk valamit kérem ossza meg velem :)

Köszönöm


2010. jún. 16. 13:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
én is láttam filmet az animal planeten , hogy az állat kertben felneveltek egy sivatagi rókát mert elhagyta az anyja és tök szelíd lett...... de amikor már ivarérett volt harapott és elég kezelhetettlen volt
2012. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
81%

[link]


Egyértelműen megállja a helyét háziállatként is.

A fülei nem a hőleadás miatt akkorák, mint azt a sok tudatlan hozzá nem értő hiszi; hanem azért, mert a sötétben a hallását használja tájékozódásra, és zsákmányszerzésre: azért akkorák, mert pontosan kell tudnia az irányokat is, nem elég, ha csak érzékenyen hall...


Tipikus gyakorikérdések.hu válaszolótábor az itt lévők 90%-a :(

Nem értenek hozzá, és szaktudás hiányában tizenévesen beleugatnak mindenbe. Gyönyörűen érveltek a fasságaitok mellett: miattatok sz4r ez az oldal:S

2013. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
100%
Itt mindenki úgy beszél hogy nem gondolkodik " Ne bántsd szegényt vegyél inkább macskát,kutyát" Vagy "Ne kínozd inkább tarts macskát .." És arra senki nem gondol eszeskéim hogy ennyi erővel egy macskának és kutyának lehet ugyanolyan rossz mintegy sivatagi rókának vagy lehet neki ugyan olyan jó is . Minden állat meg érdemli a szabadságot nem csak azok amik nem elterjedtek házi állatként ! És ha valaki szeretne egy ilyen állatot persze csak ha legális és kelő kép tud róla gondoskodni hát tegye amúgy sem a véleményeket kérte a kérdező (Főleg nem az értelmetleneket)hanem a segítséget !
2013. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
100%
Amúgy az álletkertben az állatok nincsenek fogságban, igaz?
2015. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Tudom nagyon kései de a sivatagi rókának nem a meleg miatt van nagy füle.

Azèrt hogy èszaka minden neszt meghalljon ès, hogy nagyjából tudja milyen ragadozó lehet a közelèben

2016. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
56%
Kicsit megkésve,de fel kell,hogy vilagositsam azt aki azt hiszi,hogy szegenyemnek azert ekkora a fule,hogy hallja a bogarakat, na szoval kezdjük ott,hogy ez itt nem a Piroska es a farkas tortenete😂 Tehat nem,azert ekkora a fule,hogy hallja a bogarakat,hanem a fülén keresztul hűti magat,ott ereszti le a legtöbb hőt
2019. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Én is nagyon sokáig szerettem volna sivatagi rókát, de itt Magyarországon nem lehet szerezni. Ráadásul ha külföldről veszel, elég drága. Viszont ha tényleg szeretnél, írd be a keresőbe hogy Fennec fox for sale. És ki fog adni több oldalt is ahonnan tényleg lehet venni.
2019. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!