Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történik vele? Segítség!?

Mi történik vele? Segítség!?

Figyelt kérdés

Pár napja kiírtam egy kérdést, és azon belül feltettem még egyet. Az algaevőmről van szó. Kapott hűtőfürdőt, és ma vettem észre rajta, hogy a bal felén az uszonyán már nincsenek meg a hártyák, csak a "csontos" rész. Nem tudom másképp leírni:S Továbbá szintén a bal felén, a feje, mintha kikopott volna, már már majdnem fehéres neki. Be van húzódva a sarokba, és úgy látom alig van benne élet.:(

Mi van vele? Én ilyet még nem láttam. Ne nézzetek hülyének, de már meg is sirattam:(

Itt a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..


2011. febr. 10. 12:14
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

18:12 sajnálom, de nincs msn-em, és skype-om sem, nem szeretem az efféle dolgokat!

De mit takar az, hogy hátha tudnánk egymásnak segíteni?

2011. febr. 10. 18:18
 32/32 anonim válasza:
Hát, esetleg ha valami akvarisztikai gondunk van megosztjuk egymással, és hátha tudunk segíteni egymáson...
2011. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!