Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy szemétség lenne tőlem,...

Nagy szemétség lenne tőlem, ha eltulajdonítanám a halait?

Figyelt kérdés

Unokatesómról, és az akváriumáról lenne szó. Csak azt nem értem 17 éves embernek hogy lehet ennyi esze, jobban mondva ennyi sem?


Kikönyörgött egy akváriumot, 80l-guppik.

Na most, ha ti látnátok azt a mocskot, amiben élnek a halak, már sok el is pusztult, de ő szerinte "kit érdekel veszünk majd másikat" A kajás dobozból sem igen fogy a haltáp, a vízcsere nála annyit tesz, hogy megvárja ameddig elpárolog valamennyi víz, nagy kegyelmesen oda megy a csaphoz enged egy vödörbe vizet(még szerencse, hogy steril vödör, a halaké) és zutty bele a vízbe, feltölti a drága.....


Én roh@dt érzékeny vagyok az ilyenre, de még kis koromban is azt mondtam anyura, hogy "gonosz vagy és nem szeretlek", mert lefújta a hangyákat!:D


Szóval keresztanyám azt mondta elhozhatom a halait, és az egész cuccot miközben unokatesóm suliban lesz, mert tudta, hogy ez lesz, és már ő is borzalmas mérges. Nekem már van egy 200l-es szóval jó helyük lenne nálam. Simán bevállalok még egy aksit.


23L


2011. ápr. 5. 22:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Vigyed, uncsitesódat meg sz*rd le...
2011. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
így gondoltam én is:) Amúgy is a bögyömben van a kisasszony, úgy beszél a szüleivel mint akiket a seggéből rángatott ki. Szívem szerint akkor vinném el a halait mikor otthon van, és még egy nagy sallerral megajándékoznám
2011. ápr. 5. 22:36
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Vidd!!! Szegény halacsok :S...
2011. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd el a halakat.Az ilyen embernek nem való állat.Szerintem nem szemétség.
2011. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
48%
De ha elviszed a halait mit érsz vele?Vesz újakat...Az aksit meg a cucokkal együtt elvinni szerintem nagy bunkóság lenne.Végülis nem a tied.De ha úgy vesszük a halak se.Szóval nem tudom.
2011. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, vidd őket!
2011. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
húú mit fogok én kapni azt a mindenit:D:D de csak próbáljon nekem egy rosszat vakkantani..
2011. ápr. 5. 22:39
 8/42 A kérdező kommentje:
nem fog másikat venni, mivel nem kap valami sok zsebpénzt, mert sz@rokra költi, így tényleg csak keveset kap. Kereszt szüleim meg nem fognak neki venni, ott fogják nyakon vágni hacsak el kezd hisztizni egy másikért
2011. ápr. 5. 22:40
 9/42 A kérdező kommentje:
nem az enyém, de a kereszt szüleim pénzén vették, tőlük meg megkaptam az engedélyt, hogy vigyem őket..
2011. ápr. 5. 22:41
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
A szülők megengedték, hogy elvidd a halacskákat. Ha meg már ez is idegesíti őket, akkor biztos nem vesznek újat a lányuknak. Remélem más állatot se visz haza az a csaj...
2011. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!