Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy szemétség lenne tőlem,...

Nagy szemétség lenne tőlem, ha eltulajdonítanám a halait?

Figyelt kérdés

Unokatesómról, és az akváriumáról lenne szó. Csak azt nem értem 17 éves embernek hogy lehet ennyi esze, jobban mondva ennyi sem?


Kikönyörgött egy akváriumot, 80l-guppik.

Na most, ha ti látnátok azt a mocskot, amiben élnek a halak, már sok el is pusztult, de ő szerinte "kit érdekel veszünk majd másikat" A kajás dobozból sem igen fogy a haltáp, a vízcsere nála annyit tesz, hogy megvárja ameddig elpárolog valamennyi víz, nagy kegyelmesen oda megy a csaphoz enged egy vödörbe vizet(még szerencse, hogy steril vödör, a halaké) és zutty bele a vízbe, feltölti a drága.....


Én roh@dt érzékeny vagyok az ilyenre, de még kis koromban is azt mondtam anyura, hogy "gonosz vagy és nem szeretlek", mert lefújta a hangyákat!:D


Szóval keresztanyám azt mondta elhozhatom a halait, és az egész cuccot miközben unokatesóm suliban lesz, mert tudta, hogy ez lesz, és már ő is borzalmas mérges. Nekem már van egy 200l-es szóval jó helyük lenne nálam. Simán bevállalok még egy aksit.


23L


2011. ápr. 5. 22:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy még örül is hogy elviszed :) Kitudja.

Utána vehet bele más halat :)

2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ha Szekszárd közelében laksz, akkor pár darab guppit én is szívesen örökbefogadok :D
2011. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

de mindent elhozok, akváriumot mindent.

Hát az tuti, hogy el fog küldeni a világ minden tájára, de hidegen hagy.

Úgy döntöttem szólok neki, hogy elhozom a halait. Nemsokára hazaér, és felhívom!

2011. ápr. 6. 18:11
 24/42 A kérdező kommentje:
hát ez a baj, hogy már alig van benne hal, sok elpusztult. Elég messze lakok Szekszárdtól:D
2011. ápr. 6. 18:13
 25/42 Doruss ***** válasza:

Tetszik a hozzáállásod, hogy meg akarod őket menteni :) szerintem jól cselekszel. Ő biztos nem így fogja gondolni, de ilyenkor úgyis az a lényeg, hogy a halak megússzák.

Sok szerencsét, és majd írd meg, hogy mit szólt hozzá mikor meglátta hogy akvárium volt-nincs. Hajrá! :)

2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Doruss ***** válasza:
Ja, egyébként én a helyedben felhívnám, beszélgetnék vele egy kicsit a halakról... Csípős megjegyzések, pár utalás arra, hogy mennyire rossz a halaknak... Jó érzés az, amikor bosszút forralsz, és még bosszantod előtte egy kicsit :P
2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

ó már felhívtam rég, sipákolt meg ugatott, mint egy kiskutya akit most választottak el az anyjától.

Mondtam neki, hogy meg kértelek szépen nem? Segítettem, te ígértél valamit és nem tartottad be, ezért a halaid az enyémek, nálam láthatod őket, ha akarod.

Kb most én vagyok a megtestesült gonosz, egy önző p.ina, meg mit képzelek én, az ő halai azt csinál velük amit akar, mit törődöm én vele, ne merjek a szeme elé kerülni ha holnap nem találja otthon az akváriumát. Mondom húú de félek. Aztán letettem, mert nem vitázom egy elkényeztetett makival.

2011. ápr. 6. 21:20
 28/42 anonim ***** válasza:

:DD jajj.

És lehet, hogy holnap elhozod, holnapután meg ő megy át hozzád és visszaviszi :)

2011. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

holnap elhozom őket. Innen aztán el nem viszi, mert ráuszítom a kutyát :D

Kulcsa nincs hozzánk, oda meg nem adja neki senki tőlünk. A fél család mérges rá, még az olyanok is, akik nem igazán kedvelik az akváriumokat/halakat.

2011. ápr. 6. 21:25
 30/42 A kérdező kommentje:
Jah meg azt is mondta, hogy ő már felnőtt mi jogon bíráskodom a tettei felett? értitek 17 éves, pár halat nem képes eltartani, a fél életét a tükör előtt tölti, de ő felnőtt :D:D:D jaj ilyenkor sikítozok a nevetéstől
2011. ápr. 6. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!