Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség fontos. A hörcsögöm...

Segítség fontos. A hörcsögöm nem eszik és nem is iszik Már a kiszáradással küzd. Nem változtattam az étrendjén. Mi történhetett vele? Próbáltam itatni vízzel de úgy láttam nem nagyon kell neki. nem akarom hogy meghaljon. Még csak 10 hónapos

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

mennyire ostoba vagy.Nemhogy az állatkáddal foglalkoznál inkább.

Volt nyulam,papagájom.hörcsögeim,kutyám,macskám,vannak halaim,lovam.Miről beszélünk?

2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes kommenteket.
2012. júl. 29. 13:26
 13/45 anonim ***** válasza:

most komolyan.Mégis milyen válaszokat vártál?Hogy majd veregetjük a vállad hogy jól csinálod ha nem viszed dokihoz?Ha Te beteg vagy nem mész el az orvoshoz?

nem kell pénz,hogy megmutasd neki.Elmondja mi van vele és kész....

2012. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
akkor nálunk egész másképp működnek az orvosok.. ha én elmegyek egy maszek orvoshoz, az megvizsgál és 5000 ft-ot kér azért, mert megmondja mi bajom.. felhívtam az állatorvost, aztmondta h 2000 ft-ért megmondja mi baja. de azt énis látom mi baja.....
2012. júl. 29. 13:46
 15/45 anonim ***** válasza:
ja persze.Mindegy hagyjuk is mert csak felidegesítesz.
2012. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Hmm.. Elviheted dokihoz de ő is csak folyadékot fog pótolni nála. Nem akarlak elkeseríteni, nekem is rengeteg állatom volt és hörcsögnél nagyon szép a 12 hónap is. Egyik ismerősömnek a 1,5 éves deguját már nem kezelte a doki mert azt mondta hogy öreg. próbáld meg fecskendővel itatni vagy cseppentőből ha tudsz szerezni. Esetleg kicsit vizezgetni a száját valahogy. A vízbe tehetsz szőlőcukrot is egy keveset. Akik pedig oltanak itt, szerintem a kérdésből is látszik hogy max 12 lehetsz. Hova menj egyedül? Pénz semmi nélkül meg főleg? Kicsit gondolkozzatok már!


Nálam a fogyókúra topikban van a kérdés. nem tudom ide írtad e.

2012. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
oda írtam véleltenül nemis néztem h mibe van csak gyorsan segítséget kértem.. :(
2012. júl. 29. 13:52
 18/45 anonim ***** válasza:
de akkor mégis minek neki hörcsög ha nem tudja gondozni?? Vagy nincs rá keret.Lehet hogy benyelt valami baktériumot amit antibiotikummal kell kezelni.Ha így van akkor itathatja bármivel nem lesz jobb.Én ezt nem értem.
2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Most ha mérlegeled hogy a beltenyésztés miatt és stb egy hörcsög max 1 évig él, ez 10 hónapos akkor máris nem erre gondolnál hogy benyelt egy bacit. Írja a kérdező hogy nem változtatott az étrendjén, vagyis gondolom nem evett olyan gyümölcsöt sem ami rossz volt vagy hasonló. A másik tippem valamilyen vegyszer okozta mérgezés lehetne. Vagy ki tudja dolgozni a szervezete vagy ott hagyhat 5000 ft-ot a dokinál de lehet akkor is elpusztul (sőt, akkor lehet még inkább). Amúgy nem tudom hány éves lehetsz, hogy ilyeneket írsz hogy ha nincs pénze akkor minek tart állatot. Nem tudhatod hogy a kérdező hány éves. 8 évesen te 10000 .el rohangásztál? Juj, de jó neked. Meg a doki normálisan kezelt ha elmentél hozzá? Várja meg a szüleit és majd utána ők rendezik. addig pedig próbálja itatgatni. nekem is volt rengeteg állatom, a teknőstől, a hörcsögön át, a papagájig a kutyán keresztül minden. egy hörcsöggel sem jutottam el a dokiig. A legkitartóbb hörcsögünk 1,5 éves volt. Akkor már őszült is meg minden. Természetben egy hörcsög kb 6 hónapig él. Ez sajnos tény! Az is tény hogy a doki is így fog hozzá állni, de azért egy próbát megér. De mindenképpen valamilyen felnőttel akit komolyan vesz, nehogy elküld már egyedül!
2012. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

6 hónapig?Te észnél vagy?:D

honnan veszed,hogy a kérdező 8 éves?Az írása alapján 16 biztos van.Ha ennyird tudja oltani azt aki segíteni akar akkor valószínüleg tudja mit kell csinálni.

2012. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!