Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ìgy le tudok adni 10...

Ìgy le tudok adni 10 kg-t ZSÌRBÒL augusztus végére? (bőv. Lent, fontos)

Figyelt kérdés

Naponta 1610 kalòriàt viszek be,az alalpanyagcserém 1540 kcal.

Esszerint oszlanak el a tàpanyagok:42g zsìr,176g szénhidrát,115g fehérje.

Naponta 3l ásvànyvizet iszom+3dl ìzesìtetlen zöldteát.

Heti hatszor 1-1,5 òrát szobabiciklizem,négyszer 50-55 percet RR-ra tornázok.

Sikerülhet sulikezdésig a - 10kg zsìrbòl?

Egyébként 168cm vagyok és 69kg.

17/L


2012. júl. 13. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem sok a szénhidrát... elég lenne 150 g.
2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Székely Fia ***** válasza:
bő másfél hónap alatt max koplalva tudnál leadni 10 kilót, de ne csüggedj! a zsír nem olyan sűrű, mint az izom. kb 5-6 Kg zsírveszteség már simán meglátszik, és sokkal jobban is fogod magad érezni. ha már beindult a fogyás, csak folytatnod kell. kitartás!
2012. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Robi.88. ***** válasza:
sztem 10 kilo az sok enyni ido alatt foleg a sulyodhoz képest.amit irtak 4-5 kilo a realis, amugy az elképzeles nem rossz sőőt:) ügyes vagy
2012. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi vàlaszokat,még jöhetnek;-)
2012. júl. 13. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
A ch-t csökkentettem 140g-ra,biztos,ami biztos.:-)
2012. júl. 13. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 140 szerintem kevés, tudom, sokan ajánlják a keveset, de én azért minimum 150-t ennék a helyedben, de először megpróbálnám amit először írtál, aztán ha úgy nem fogsz, lehet csökkenteni. Vagy legalább fokozatosan csökkentsd, ne egyik napról a másikra, mert falásroham lehet a vége.

Amúgy, ha ennyivel - 36×4=144 kcal- csökkented a szénhidrátod, miből eszel többet?

[link]

Itt ne nézd a ch-feh-zsír arányt, mert azok nem túl jók, de a kalóriát érdemes megfogadni. Neked kb annyit ír ki heti 1 kg-hoz, mint amit te írtál, szóval jó lesz az (úgysem olyan pontosak ezek a kalkulátorok). Heti 1 kg-nál többet nem ajánlott fogyni és zsírból elég nehéz

is (akkor már az alapanyagcseréd alatt kéne enned, attól meg belassulna, és akkor nem fogynál, ennél még kevesebbet, még jobban lassul stb.), de 7-8 kg meglehet ha igyekszel.

2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

168kg-hoz a 69kg nem sok, és ha megfordult a fejedben az a gondolat, hogy talán jobban szeretnének, vagy magadat jobban szeretnéd vékonyabban, gratulálok máris az evészavarosok klubbjának a tagja vagy.

Amit itt leírtál az egy vicc... Az alapanyagcsere azt jelenti, hogy minimális létfenntartáshoz ennyi kalória szükséges, nem pedig azt, hogy ez a normál szükséges napi mennyiség...

Egy felnőtt nő napi energiaszükséglete: 2000kcal, 50g fehérje, 60g zsír, 300g szénhidrát, ezekre még rendszeres sportolással is szüksége van. Ehhez képest amit te leírtál magadnak, egy növésben lévő, fejlődő 17 éves szervezet számára, hát az anorexia felé már eléggé jó úton haladsz, amit méltán mutat a mániákus kalóriaszámlálgatás, és az edzésmánia...

Szóval a javaslat: több kaja, legalább 2000kcal naponta, már ha izmot nem akarsz veszíteni és az iskolai időben nem akarod a dupláját visszaszedni annak amit leadtál

+ kevesebb edzés... ha kimeríted a szervezetedet és lerongyolod az izületeidet hamar vége lesz a sportos életnek

+ nem árt egy kicsit utána olvasni hogyan is működik az emberi szervezet, mert bármennyire is hihetetlen, a testedet aztán nem nagyon érdeklik a legújabb fogyi trendek, tabletták és edzésprogramok... csak akkor hagyja magát formálni, ha megfelelő harangokat kondítod meg...

+ ha nem tanulod meg elfogadni magad, sose leszel elégedett...


És mindenkinek üzenem, ha valaki koplalással akar fogyni, az költözzön Afrikába, ott mindenki divatosan sovány az ételhiány miatt...

2012. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"42g zsìr,176g szénhidrát,115g fehérje"

Ez szerintem kicsit sok, szénhidrátból bőven elég 100 is, a zsírt akár emelheted is, a fehérje pont jo ahogy van.

Ill. arra érdemes figyelni, hogy miböl viszed be ezeket, sovány husokkal, zöldséggel, és cukor, kényer stb. nélkül 6-7 kg-t simán fogsz. Ja meg azért járj el vmit sportolni, az is jó ha minden nap csinálsz 45 perc tempós sétát.

Sok sikert!

2012. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a kalóriát alá kéne vinni az alapszügségletednek... mert így hiába égeted el a kcal-t az csak a többlet letornázása lesz.. szerintem..
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!