Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség fontos. A hörcsögöm...

Segítség fontos. A hörcsögöm nem eszik és nem is iszik Már a kiszáradással küzd. Nem változtattam az étrendjén. Mi történhetett vele? Próbáltam itatni vízzel de úgy láttam nem nagyon kell neki. nem akarom hogy meghaljon. Még csak 10 hónapos

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
ki mondta, h leszarom? azt csinálom egyfolytában..adom neki a vizet..
2012. júl. 29. 14:59
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Mit idegeskedtek enyire az álatokon! Ez csak 1 hörcsög! Megdöglik akor megdöglik! Nem h emberek megsegitésével foglalkoznátók... Anyira szeretitek az álatokat de teli van az utca kobor kutyáva és mindenkit támadnak! Nem az éltetésükre hanem az elaltatásukra gyüjtsétek a pénzt!!
2012. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Itt egy buta van másik válaszoló és ne haragudj meg de az TE vagy! Na erről beszéltem. Már 6 hónaposan kicsit öreg a höri sajnos. Hátha jobban lesz még. Most akkor gondolom az se 100% hogy annyi idős volt, lehetett öregebb is. Másik válaszoló, pedig csak hogy fojtassuk te vagy az állatkínzó. nem lehet egyszerre belenyomni sok vizet. cseppentgetni kell gyakran, mert azzal is árthat ha gyorsan pótolja a vízveszteséget. Próbálgasd itatgatni hátha. Sok sikert:) Amúgy szerintem ezt kiírhatod a jó helyre is, mert ott lehet valaki tényleg hozzáértőt is találsz aki ír majd jobbat. Nekem is ott írtak jókat a degumnak és használt:) Sosem lehet tudni:)
2012. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hagyd rá. Lesül hogy nem ért hozzá és ide csak szórakozásból ír. Majd írd meg azért mi lett a vége. :) Most megyek de majd még visszanézek. :)Az állatok kisemlősök topikban pedig néha még állatorvos hallgatók is előkerülnek:) Ők még lelkesebbek mint a "nagyok" :) Na sok sikert! :)
2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Kösz hogy 0ára pontoztatok! Na mi van a kis hörcsögel? Tan nem megdöglöt? Hahaha:-D xd
2012. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
te isten milyen emberek vannak.. vagyis.. emberek..pff .. :D nem nevezném annak.. jól van a pici és egyre jobban ;)
2012. júl. 30. 15:50
 37/45 anonim ***** válasza:
Megvagytok még? Kell még doki?
2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Ha Pesti vagy és mondasz egy kerületet, akkor talán van ötletem.


Amúgy a dokik többsége nem azért hajt el, mert nincs pénzed, hanem azért mert amúgy se tudja mit kezdjen a höriddel.

Aki ért hozzá, az előbb megmenti az állatod életét, aztán ha már él, akkor foglalkozik a számlával. Magyarul fizethetsz amikor hazaviszed összerakva.

A szüleid tuti agyon csapnak, de engem speciel nem zavarna. :D

2012. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök :) Voltatok végül dokinál? Találtatok egy normálisat? Amúgy szerintem engem is agyon csapnának ha elrohannék a malacaimmal dokihoz ha betegek de ha saját pénzből van akkor nem akkora gáz. csak a városban nincs jó doki:( De remélem egy jó ideig nem is lesz rá szükség. :P Amúgy a múltkor világosított fel öcsém hogy volt olyan hörije ami majdnem 3 évig bírta. Lehet azért emlékszem kevesebbre mert nem láttam annyit:D Na mind1, további jobbulást :)
2012. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
nem voltam vele dokinál, tegnap már evett magától hála istennek :) kicsit még bizonytalan a járása de már eszik úgyhogy ez a lényeg :)
2012. júl. 31. 07:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!