Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos kérem irjatok alá vagy...

Women3910 kérdése:

Fontos kérem irjatok alá vagy privátra, ezt így lehet?

Figyelt kérdés
én ugy gondoltam hogy minden nap 40 percert biciklizek és 20 perc has tornák ... de én csak azt szeretném hogy a hasam kisebb legyen és a combom izmosabb és a fenekem is . biciklivel meg lehet csinalni ... ???,
2012. máj. 16. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mindent meg lehet.


Egyet nem - amit leírtál...


Ha valamit így rögzítesz - "40 perc ez, 20 perc az" - így adok kb. 1hónapot, és abbahagyod az egészet...


Úgy igen, hogy: "ma kicsit tekerek egyet..., holnap egy jó ping-pong a haverokkal, ma leviszem "Fifit", futunk egyet...ááááhh. mekkora hamburgert bezabálok (csalás)..., ma pasihiányom van, elugrok táncolni..."


és mennek a kilók...


amit az ember kényszerből tesz - v. fogadalom, v. szabályrendszer (pláne önszabályrendszer) alapján, az a legritkább esetben szokott meg is valósulni... :-/

2012. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mindenhez akarat kell, nem számít más mit mond, az számít neked mi a jó! Csináld ahogy kedved tartja de akarással és meg lesz az eredménye csak ne nézd mindennap a "fontos részeket"
2012. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!