Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség fontos. A hörcsögöm...

Segítség fontos. A hörcsögöm nem eszik és nem is iszik Már a kiszáradással küzd. Nem változtattam az étrendjén. Mi történhetett vele? Próbáltam itatni vízzel de úgy láttam nem nagyon kell neki. nem akarom hogy meghaljon. Még csak 10 hónapos

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
23%

bizonytalan a járása.Dülöngél.Ez nagyon nem jó dolog.Az én hörcsögöm mielőtt meghalt ugyanígy járt.Vidd orvoshoz.Attól hogy eszik még nem biztos hogy jól van



5 hörcsög gazdája

2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
7%
Oszt én meg azt mondom h ne vid állatorvoshoz! Hagy dogoljön meg a kis piszok! 100 hörcsög gazdája!
2012. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Te is megdögölhetnél :)
2013. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Egyébként már tudom hogy aktuális a kérdés de...1 hörcsög 10 hónaposan nem öreg.Az enyém 2 év 7 hónapos és teljesen rendben van.A hörcsög 10 hónaposan kb. 30 éves.Te 30 évesen öreg vagy?? :)))
2014. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

300 Ft-os hörcsögöt 2000 Ft-ért elvinni megvizsgáltatni?!... És még van olyan fogyatékos, aki ezt számonkéri a hörcsög gazdáján! Atyaúristen! Ha csak tizedannyi emberszeretet szorulna egyesekbe, mint amennyire szerelmesek az állatokba, akkor a Föld egy csodálatos hely lenne, maga tündérország... csak hát könnyebb az állatokat szeretni :D

Aki fel volt háborodva, hogy a kérdező miért nem viszi orvoshoz a hörcsögét az szerintem adja le a személyijét és lakjon az erdőben a cickányokkal! Menjen el mezei hörcsögnek! Született volna állatnak az ilyen hős-idióta állat-szerelmes!

Betegagyú! Caligula!

2017. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!