Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen tornázós dvd-t...

Ki milyen tornázós dvd-t használ? Kinek mi vált be? Fontos!

Figyelt kérdés
14 vagyok, 60 kg és 168 cm. A felsőtestemmel semmi baj sincs, a fenekemen és a combomon viszont rengeteg felesleg van:( Ti mire tornáztok(elsősorban sikerélményekre vagyok kíváncsi)? RR vagy Béres Alexandra? Naponta hányszor hány percet? Mennyi idő alatt látszik a változás? (bevallom, Rubint Rékát nem szeretem annyira, a stílusa miatt, de ha valaki azt ajánlja, szívesen kipróbálom)
2012. jún. 18. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a napi 20km bicaj vállt be.

A küzdősport mellett RR és BA csak lazító gyakorlatnak megy el :D


22/L

2012. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Combra, fenékre nekem leginkább a görkorcsolya vált be. DVD-k közül, amin magam is meglepődtem, mert alapból nem teszik, a hastánc aerobik. Van külön comb, fenék, csípő illetve utána a zsírégető. Ajándékba kaptam, csak kíváncsiságból próbáltam ki. Nem tartom magam rossz kondiban, de először 10 perc múlva szakadt rólam a víz+ gyönyörűen formál.

[link]

2012. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a fitvideo online honlapt tudom ajánlani, igaz elő kell rá fizetni, de rengeteg óratípus van, és így nagyon vátozatos lesz az edzés:)
2012. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!