Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisgyerekes gazdik ti hogy...

Kisgyerekes gazdik ti hogy csináljatok?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és van két kutyusunk. Benti kutyák kertes ház.


Nálatok a baba érkezésével mi az amiben kevesebbet kaptak a kutyák? Gondolok itt első sorban anyagiakra mi elég sokat költünk rájuk.

3-4 havonta 30 ezer kajára, ragacsára ilyesmi.

Évi 90 ezer mondjuk

Foresto evi 36 ezer ez igy már 126 ezer

Advocate evi 60 ezer kb ez igy már 186 ezer.

Oltások évi 20-30 Ez 216 ezer

Plusz egyebek pl szállás költség nekik is, ajándék szülinapra, karácsonyra stb. Váratlan orvosi kiadások. Szerintem simán lehet 300 ezret számolni erre is. Ti meg tudtatok adni a kutyátoknak mindent gyed alatt is?


A másik kérdésem gyakorlati. Hogyan sétáltattok babakocsival két kutyát? Az egyikük nem tud szépen sétálni ezt hozzáteszem . Nem vészes csak leteszi az orrát és megy utána jobbra-balra.



2019. aug. 6. 20:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó! Teljesen igaz. Megszületik a gyerek és a fogzásom meg a szaros pelenkán kívül más téma sincs, minden megszűnik. Jha, de! Hogy mennyi tejecske jött ki éppen.

Tényleg nem tudom minek vállalnak az ilyenek állatot.

2019. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
78%

Egy kutyának tökmindegy, hogy kézzel készített kötélhúzós játékkal játszol vele (meg lehet csinálni), vagy vásárolttal, ami duplája. Az is tökmindegy, hogy párnából, pokrócból készítesz neki kényelmes fekhelyet (ezt is meg lehet csinálni), vagy veszel neki méregdrágát. Az sem érdekli, hogy a nyakörve már kicsit kifakult. Baromi jól elvan egy 200 forintoas marhacsonttal is, ugyanazt az élményt nyújtja, mint a csili-vili becsomagolt rágóka párezerért.

Ezek mind kizárólag a gazdi igényeit tükrözik (ők hú, de szeretik a kutyát címszóval), és ezeken lehet spórolni.

Ezek felszínes külsőségek csupán, semmi több.

2019. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem tudom a kaja miatt miért támadtok páran, szerintem nem kapnak rossz kaját egyáltalán és mi is sok tápot kipróbáltunk mire ez bevált.


Sétával kapcsolatban: szerintetek hasznos lehet egy futóöv nem egyszerűbb, ha nem kell a kezemmel is fogni a pórázt?

2019. aug. 7. 17:56
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Azért támadnak a kaja miatt mert nincs jobb dolguk.Az ilyen válaszolók többsége is ugyan azokkal eteti a kutyáját.A Pedigree egyáltalán nem fos.Nem egy prémium táp,nem egy sport kutyának való táp,de nem is kell leszólni mindent aminek a kilós ára nem üti meg az 5.000 forintot :D


Az emberek többsége sokkal jobban szeret belepofázni abba,hogy más hogy tartja az állatát miközben a sajátja a regény írás alatt kikötve visít a kertben.

De ő tudja,hogy a 100%-os 15.000ft/kg táp az igazi.


Szard ilyen téren,hogy ki mit mond.Te tudod,hogy a kutyáid mit igényelnek,te vagy velük nap mint nap.Ha egészségtelenek vagy bajuk van az állatorvos is és te is észre veszed,változtatsz.Ameddig minden király csináld úgy ahogy te gondolod.


A gyerek nevelésében is mindig mindenki okosabbnak hiszi majd magát.Mindig mindent szarul fogsz csinálni,mindig mindenki jobban fogja tudni mi kell a te gyerekednek csak te nem.

Hagyd a fenébe az ilyeneket és tedd azt amit jónak látsz.Lehet,hogy fogsz elrontani dolgokat,de tanulsz belőle.Anyukáink se jártak gyakori kérdéseket olvasni még is itt vagyunk.:)

2019. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
65%

#33


Szerintem hasznos. Mi is úgy szoktunk menni, hogy két kutya egy pórázon, a póráz vége meg a nadrágszíjra kötve.

Ha szépen sétálnak pórázon a kutyák (nem húznak, nem ugranak meg más kutyák miatt stb.), akkor kényelmes.

2019. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!