Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés

Van 6 Staffordshire kiskutyám 10 hetesek...

Senki nem akarja őket megvenni,elajándékozni se tudom senkinek...Mi legyen velük?


2010. júl. 15. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes az én kutyám 9 éves, sosem szült és tökéletesen normális. Ugyanezt tudom elmondani eddig kutyáinkról is akik kanok voltak és sosem bolondultak meg. Az hogy rákattan a szukára természetes dolog és nem őrület. Aki mind a két nemből tart példányt az vállalja.

Szerintem van még mit tanulnod...

2010. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
80%

azt mondod nem vagy szaporító...

Akkor mégis mit csináltál? Pároztattad FELELŐTLENÜL a kutyákat, minden szűrés, orvosi vizsgálat nélkül... Akkor mi ez ha nem szaporítás? Áruld el nekem ,,kedves'' kérdező...

2010. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
41%

Hát amikor én kértem egy hasonló helyzetben segítséget

( mert a mi vizslánkat megd.gta a szomszédkutya) az én kérdésemet törölték a moderátorok. Mivel nem kereskedhetek ezen az oldalon. DISZKRIMINÁCIÓ!

2010. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Talán Ők tudnak neked segíteni:

[link]

2010. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 A kérdező kommentje:

Ne félj az enyémet is törölték elsőnek...

Máshogy rakd fel a kérdést...

2010. júl. 15. 21:11
 46/117 Akiteki ***** válasza:
86%

Imádom az ilyen kérdéseket.

Remélem minden szaporító így jár.

2010. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is próbálkozz netboardon, vagy fajtamentőknél, vagy rakd fel kiskutya.hu-ra őket. Egyébként nagyon sok múlik azon, hogy milyen képeket raksz fel róluk.

www.netboard.hu

www.kiskutya.hu

www.amstaffrescue.com

Remélem sikerül jó helyet szerezni nekik :)

Bárcsak én is kapnék egyet, de már van egy kölyökkutyánk.

Egyébként remélem, hogy több nem fog születni, mert Nektek sem jó, ha a nyakatokon marad.

2010. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 A kérdező kommentje:

Köszi...Legalább te normális vagy,és megértesz...

(Mert a sok hüly.e,amit ír)Megnéztem az oldalt(netboard)

és lehet,hogy próbálkozok vele:DDDD

2010. júl. 15. 21:20
 49/117 A kérdező kommentje:

Aki engem szaporítónak neve(így névtelenül hozzáteszem)

Az egy tudatlan ember(aki nem is ismer engem)és életében

egyszer látott kutyát...akkor is távolról

2010. júl. 15. 21:22
 50/117 anonim ***** válasza:
77%
Pláne ha olyanok mondják ezt akiknek mindene a kutyád érdeme! MErt ha kicsit is tudnál felelős állat tartó lenni, akkor tudnád hogy nem azért ,,hülyült'' be a kutya mert Ivarzott, hanem 1000 más oka lehetett, így most minden éven még inkább arra fog menni hogy pározzon, mert már hajtja az ösztön, tudja mit kell csinálni! Legalább fogadd el hogy ivartalanítod, és akkor ,,semmi gond'' ezeket TALÁN el tudod ajándékozni, és akkor legalább a te részedről nem fog még több árva állat az utcára szabadulni, mert a menhelyek nem fogadnak be mert tele vannak!
2010. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!