Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés

Van 6 Staffordshire kiskutyám 10 hetesek...

Senki nem akarja őket megvenni,elajándékozni se tudom senkinek...Mi legyen velük?


2010. júl. 15. 18:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
0%
A legborzasztóbb, hogy ítélkezni a legkönnyebb. Azért vannak sokkal nagyobb tragédiák a világban mint jelen esetben ez a kérdés. És , hogy egyik embertársunknak ebben segítség kell, hát jól van. És akkor mi van? Dícséretes, hogy fölvállalta a nehézséget és nem csapta a kiskutyákat agyon, ahogy sok helyen szokás. Próbáld föltenni az expressz.hu-ra ingyen. Talán elviszik.
2010. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:
100%

Most mondtál magadnak ellent!


Utobbi írásodba írtad, nem direkt lettek a kutyák,


ELötte mit írtál? Muszály volt pároztatni meg a társai...

Most akkor döntsd el!

2010. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:

22:51 esnek tökéletesen igaza van...

télleg "muszáj" volt pároztatni, a másik kommented nem direkt lettek a kiskutyák... hát akkor ez hogy van ? milyen rendszer ez ?? :D

már magad se tudod hogy mit hazudj, meg hogy mentsd ki magad, csak ezzel egy baj van, nem fog menni, mert !Felelőtlen kutyaszaporító vagy! Mért felelőtlen ? mert állítólag a kutyát nem is akartátok.. de én már nem tudom mit higgyek, mer a kommentedbe már az is elhangzott hogy muszáj volt mer a kutya megőrül.. hát úristenm ilyen nincs! Te nagy eszűű szülemény.... ilyenkor hol van az a nagyszakértő bátyád?? nyaralni ment?


Névvel már csak azért is:D : Kitti :) 16/L

2010. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
0%

Ved fel a kapcsolatott a bull típusú kutyákat mentő fajatmentőkkel.


ők szigorúan leellnőrzött helyre adnak csak öröbe ,ivartalanítva,oltva,tehát ha átadod nekiki őket jó helyre mennek a picik.

2010. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már a fajtamentőket békén,nem azért vannak,hogy a felelőtlen embereknél születő felesleges almokat átvegyék.

Már csak azért sem,mert a bajban lévő kutyákra sincs kapacitásuk,annyi van belőlük.A menhelyek,gyepik altatási listáján nagyon elől szerepelnek a "harci"fajták,belőlük sem tudnak mindenkit megmenteni.

Ha átvennék a butaságból szaporítók almait,még több alom születne,mert "nem baj,ha nem kelnek el a kiskutyák,majd elviszik a fajtamentők,hadd szüljön a szuka".

Saját maguk ellen dolgoznának.

Egyébként akik ilyen lelkesen ajánlgatják a fajtamentőket,segítettek valaha is nekik bármivel?

2010. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy pároztatod a kutyákat,nem biztos,hogy lesznek kiskutyák...Hát mos lettek...Egyet már sikerült elpasszolnom valakinek,meg most úgy tűnik,van még egy jelentkező,aki szívesen elvinné az egyiket...
2010. júl. 20. 18:48
 117/117 A kérdező kommentje:
A kötözködőknek:Nem hazudok,pároztattuk a kutyát,de nem akartunk kiskutyát,nekem nincsen miért magyarázkodni...(Kitti)képzeld el,nem vagyok szaporító mert ez az első(és az utolsó ilyen alkalom)nem eladom a kiskutyákat,hanem elajándékozom és nem rakom egyiket se az utcára!!!!Úgyhogy ha nem tudod mi a helyzet,nagyon szépen megkérlek,ne szólj ebbe bele,és ne legyen nagy a szád....
2010. júl. 20. 18:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!